www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی آسیا- قرقیزستان؛

شناسه خبر : 9970 ۱۷:۱۰ ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

جوانان جودو بدون طلا هشتم شدند/سقوط پنج پله ای جوانان

تیم جودو جوانان ایران با کسب دو نقره و چهار برنز و ایستادن در مکان هشتم به کار خود در رقابتهای قهرمانی آسیا پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هجدهمین دوره رقابتهای جودو جوانان آسیا با حضور ۱۷۷ جودوکار از ۱۷ کشور روز گذشته در قرقیزستان آغاز و عصر امروز یکشنبه با قهرمانی ازبکستان و عنوان هشتمی   تیم کشورمان به پایان رسید.

ازبکستان با دو طلا، سه نقره و دو برنز قهرمان شد.تاجیکستان با یک طلا، یک نقره و سه برنز نایب قهرمان شد و مغولستان با یک طلا، یک نقره و یک برنز سوم شد. تیم های قزاقتسان، ژاپن، چین تایپه و کره جنوبی بالاتر از تیم کشورمان چهارم تا هفتم شدند.

تیم پسران کشورمان با دو نقره علیرضا خجسته و جواد مرادی، دو برنز علی پرهیزگار و حسن باغچقی در مکان هشتم ایستاد. تیم کشورمان در بخش بانوان هم توسط مریم بربط و زهرا باقری هشتم شد.

در مجموع مردان و زنان هم تیم کشورمان با دو نقره و چهار برنز هشتم شد. ژاپن با ۵ طلا شش برنز قهرمان شد.کره جنوبی با سه طلا، سه نقره و سه برنز نایب قرمان شد و سه طلا، یک نقره و ۵ برنز در مکان سوم ایستاد. تیم های ازبکستان، چین تایپه، مغولستان و تاجیکستان عناوین چهارم تا هفتم را کسب کردند.

تیم جوانان ایران که با ۱۰ جودوکار در بخش پسران و سه جودوکار در بخش زنان در این رقابتها شرکت کرده بود، در بخش پسران با کسب یک طلا، یک نقره و سه برنز با دو پله سقوط نسبت به دوره گذشته عنوان پنجم را کسب کردند.

تیم جودو جوانان ایران دوره قبل این رقابتها با دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز عنوان سومی را کسب کرده بود.

آخرین اخبار

فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.