www.khabarrazmavar.ir

جودو گرند پری آنتالیا؛

شناسه خبر : 12026 ۱۹:۲۳ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

جواد محجوب به نشان نقره دست یافت/ پایان کار ایران با دونقره و برنز

پرونده تیم ۹ نفره جودو ایران در رقابتهای گرندپری ترکیه با مدال نقره جواد محجوب و برنز محمد محمدی بریمانلو بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چهارمین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ با حضور ۳۱۷ جودوکار از ۵۰ کشور جهان به مدت سه روز به میزبانی ترکیه در آنتالیا برگزار شد. تیم ۹ نفره کشورمان در این مسابقات توسط جواد محجو به یک نشان نقره و محمد بریمانلو به یک نشان برنز دست پیدا کرد.

در آخرین روز این مسابقات، امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، جواد محجوب بعد از یک دور استراحت، «بکمراد التبایف» از ازبکستان، «اندی گراندا» از کوبا و «اینکانسلو» از برزیل را نیز با ضربه فنی شکست داد و به دیدار نهایی صعود کرد. وی برای کسب مدال طلا به مصاف «تسووف» دارنده مدال طلای جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ از روسیه رفت و با شکست برابر این رقیب به نشان نقره دست یافت.

بعد از طلای رقابتهای کاپ اروپا، نقره گرندپری تونس و تفلیس، این چهارمین مدال محجوب در سه ماه گذشته می باشد.

تیم کشورمان در این مسابقات با ۹ جودوکار شرکت کرده که  علی قلی پور، قاسم نوری زاده، علیرضا خجسته، سعید ملایی، وحید نوری، رامین صفویه و حمیدرضا سجادی فر دیگر جودوکاران کشورمان در این رقابتها بودند که  با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

در پایان این رقابتها و در بخش مردان تیم کشورمان با یک نقره و یک برنز در مکان هفتم ایستاد. روسیه با ۲ طلا و یک نقره قهرمان شد، گرجستان با یک طلا، یک نقره و یک برنز در جای دوم ایستاد و آذربایجان با یک طلا و سه برنز در جای سوم ایستاد. ترکیه، تاجیکستان و سوئد نیز هر کدام با یک طلا بالاتر از ایران خانه های چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

آخرین اخبار