www.khabarrazmavar.ir

جودو گرند پری آنتالیا؛

شناسه خبر : 12026 ۱۹:۲۳ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

جواد محجوب به نشان نقره دست یافت/ پایان کار ایران با دونقره و برنز

پرونده تیم ۹ نفره جودو ایران در رقابتهای گرندپری ترکیه با مدال نقره جواد محجوب و برنز محمد محمدی بریمانلو بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چهارمین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ با حضور ۳۱۷ جودوکار از ۵۰ کشور جهان به مدت سه روز به میزبانی ترکیه در آنتالیا برگزار شد. تیم ۹ نفره کشورمان در این مسابقات توسط جواد محجو به یک نشان نقره و محمد بریمانلو به یک نشان برنز دست پیدا کرد.

در آخرین روز این مسابقات، امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، جواد محجوب بعد از یک دور استراحت، «بکمراد التبایف» از ازبکستان، «اندی گراندا» از کوبا و «اینکانسلو» از برزیل را نیز با ضربه فنی شکست داد و به دیدار نهایی صعود کرد. وی برای کسب مدال طلا به مصاف «تسووف» دارنده مدال طلای جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ از روسیه رفت و با شکست برابر این رقیب به نشان نقره دست یافت.

بعد از طلای رقابتهای کاپ اروپا، نقره گرندپری تونس و تفلیس، این چهارمین مدال محجوب در سه ماه گذشته می باشد.

تیم کشورمان در این مسابقات با ۹ جودوکار شرکت کرده که  علی قلی پور، قاسم نوری زاده، علیرضا خجسته، سعید ملایی، وحید نوری، رامین صفویه و حمیدرضا سجادی فر دیگر جودوکاران کشورمان در این رقابتها بودند که  با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

در پایان این رقابتها و در بخش مردان تیم کشورمان با یک نقره و یک برنز در مکان هفتم ایستاد. روسیه با ۲ طلا و یک نقره قهرمان شد، گرجستان با یک طلا، یک نقره و یک برنز در جای دوم ایستاد و آذربایجان با یک طلا و سه برنز در جای سوم ایستاد. ترکیه، تاجیکستان و سوئد نیز هر کدام با یک طلا بالاتر از ایران خانه های چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

آخرین اخبار

از شایعه تا تکذیب!
از شایعه تا تکذیب!
جُردن باروز خبرهای مربوط به کمکش به مک گرگور برای بهبود مهارتش در کشتی را تکذیب کرد.