www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14414 ۱۸:۰۳ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

جنگ بزرگان در ONE Championship

هشت گلادیاتور بزرگ دنیا برای کسب قهرمانی ۷۰ کیلوگرم وارد رینگ می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان آسیایی ONE Championship در نظر دارد یک تورنمنت ۸ نفره جایزه بزرگ پر وزن (۷۰ کیلوگرم) برای معرفی قهرمان این دسته برگزار کند.

بر این اساس ۸ فایتر پر آوازه و بزرگ در این میدان حضور خواهند داشت که بزرگترین آنها: جورجیو پتروسیان قهرمان K-1 WORLD MAX در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ و قهرمان تورنمنت اسلم ۷۰ کیلوگرم GLORY در سال ۲۰۱۲ ، اندی ساور قهرمان K-1 WORLD MAX در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ ، یودسانکلای فِیرتکس قهرمان موآی تای جهان ، انریکو کِل قهرمان K-1 WORLD MAX 2014 هستند و قرعه مبارزات مرحله یک چهارم نهایی تورنمنت بدین شرح می باشد:

جورجیو پتروسیان (ایتالیا) با پچموراکوت پِچییندی (تایلند)
اندی ساور (هلند) با جو ناتاووت (تایلند)
یودسانکلای فِیرتکس (تایلند) با سامی سانا (فرانسه)
انریکو کِل (آلمان) با جبار عسکروف (روسیه)

لازم به ذکر است که همه مراحل تورنمنت تنها در یک شب برگزار نمی شود و برندگان مرحله یک چهارم در رویدادی دیگر مبارزات نیمه نهایی خود را انجام خواهند داد. سازمان ONE Championship هنوز تاریخ رسمی شروع تورنمنت اعلام نکرده اما بنا به گزارشات رسیده جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ (۱۷ مِی ۲۰۱۹) تاریخ برگزاری اولین مرحله تورنمنت خواهد بود.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.