www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12870 ۱۰:۰۸ ۱۳۹۷/۰۷/۰۲

جایزه ۵۰ هزار دلاری در انتظار ملایی

مرد طلایی جودو ایران به زودی جایزه نقدی قابل توجهی از سوی فدراسیون جهانی دریافت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سعید ملایی جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان که عصر روز گذشته موفق به کسب مدال طلای قهرمانی جهان شد، با تثبیت جایگاه خود در صدر رنکینگ بهترین های جهان، مبلغ ۵۰ هزار دلار جایزه دریافت خواهد کرد.

بر اساس قوانین فدراسیون جهانی، جودوکاری که برای اولین بار در رنکینگ یک وزن به صدر جدول صعود کرده و این جایگاه را سه ماه در اختیار داشته باشد، جایزه ۵۰ هزار دلاری دریافت می کند. ملایی قبل از مسابقات جهانی با ۴۸۴۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی بهترین های وزن ۸۱- کیلوگرم جهان قرار داشت و با طلایی که روز گذشته کسب کرد و ۲۰۰۰ امتیازی که از این مدال به حسابش واریز می شود، جایگاه خود را تثبیت کرد.

ملایی برای دومین ماه متوالی است که صدرنشین رده بندی وزن ۸۱- کیلوگرم است و با فاصله قابل توجهی که وی با رقبای خود دارد، می تواند به زودی این جایزه را دریافت کند.

این جودوکار کشورمان روز گذشته بعد از یک دور استراحت، «برایند» از کانادا، «ایورا اسیوین بیورن» از ایسلند، «آنری اگوتیدزه» از پرتغال، «ماتیاس کاس» از بلژیک،  «ودات آلبایراک» از ترکیه و «فوجیوارا» از ژاپن را شکست داد و به نشان طلا دست یافت.

رقابتهای جودو قهرمانی جهان در باکو آذربایجان جریان دارد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴