www.khabarrazmavar.ir

از فردا در گرگان؛

شناسه خبر : 12374 ۱۳:۱۳ ۱۳۹۷/۰۴/۰۲

جام پارس با حضور ووشوکاران ۹ تیم آغاز می‌شود

هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی ووشو از فردا یکشنبه با حضور تیم‌هایی از ۹ کشور با نظارت نماینده فدراسیون جهانی در استان گلستان آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بر اساس اعلام فدراسیون ووشو کشورمان این رقابتها تحت عنوان جام پارس در تقویم فدراسیون جهانی ووشو ثبت شده و در دو بخش تالو و ساندا به مدت دو روز در در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان برگزار خواهد شد.

در این دوره از مسابقات ووشوکاران کشورهای سوئد، ویتنام، لبنان، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، هند و ایران به رقابت خواهند پرداخت. تیم های منتخب استان گلستان و پارس جنوبی به نمایندگان از ووشو کشورمان به مصاف رقبای خود می روند.

با تصمیم مسئولان فدراسیون ووشو ملی پوشان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا، در هفتمین دوره رقابت های جام پارس در قالب تیم پارس جنوبی به میدان می روند.

«هوانگ» نایب رئیس کمیته فنی فدراسیون ووشوی آسیا از حاضرین در این مسابقات است.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.