www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 375 ۱۷:۴۳ ۱۳۹۳/۰۸/۳۰

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ شهربانو منصوریان روی سکوی قهرمانی ایستاد

روز طلایی ووشوکاران کشورمان در جام جهانی ووشو تداوم يافت و شهربانو منصوریان هم یک طلای دیگر برای تیم کشورمان کسب کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، جام جهانی ووشو روز گذشته در بخش ساندا در جاکارتا به میزبانی اندونزی آغاز شد و اعضای تیم کشورمان  که تاکنون موفق به کسب سه مدال طلا و يك […]

روز طلایی ووشوکاران کشورمان در جام جهانی ووشو تداوم يافت و شهربانو منصوریان هم یک طلای دیگر برای تیم کشورمان کسب کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، جام جهانی ووشو روز گذشته در بخش ساندا در جاکارتا به میزبانی اندونزی آغاز شد و اعضای تیم کشورمان  که تاکنون موفق به کسب سه مدال طلا و يك نقره شده‌ بودند توسط شهربانو منصوريان به چهارمين مدال طلا دست پيدا كردند. شهربانو منصوریان در وزن 70- کیلوگرم كه سه ووشوکار حضور داشت در دور نخست به قید قرعه استراحت داشت و سپس ویتنام را ٢ بر يك شکست داد و طلا گرفت.

برای تیم ملی کشورمان تاکنون سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم بانوان، حمیدرضا لادور در وزن 80- کیلوگرم و حمیدرضا قلی‌پور در وزن 85- کیلوگرم مردان موفق به کسب مدال طلا و مريم هاشمی در وزن ٦٥ كيلوگرم بانوان موفق به كسب مدال نقره شده‌اند.

آخرین اخبار

راه‌هایی برای افزایش لذت ورزش
راه‌هایی برای افزایش لذت ورزش
بسیاری از افراد نیاز دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود لحاظ کنند اما علاقه و انگیزه‌ای برای ورزش کردن ندارند ، زیرا از ورزش لذت نمی برند.