www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 349 ۱۶:۳۴ ۱۳۹۳/۰۸/۲۹

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ سهیلا منصوریان نماینده میزبان را ناک اوت کرد/ نماینده کره دومین حریف ووشوکار ایران

در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت. هفتمین دوره رقابت های جام جهانی ووشو با برتری نماینده وزن 52- کیلوگرم تیم ملی بانوان کشورمان آغاز […]

در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت.

هفتمین دوره رقابت های جام جهانی ووشو با برتری نماینده وزن 52- کیلوگرم تیم ملی بانوان کشورمان آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز”، این دوره از رقابت ها با حضور ووشوکاران 18 کشور از صبح امروز پنجشنبه به میزبانی جاکارتای اندونزی آغاز شد که در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت. وی در این مرحله با حریفی از کره جنوبی پیکار می‌کند. این سانداکار کره‌ای مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2013 و برنز بازی‌های آسیایی اینچئون را در کارنامه دارد.

در ادامه این مسابقات امروز در وزن 65-کیلوگرم جعفر شیرزاد ساعت 15 و 30 دقیقه امروز با با ویتنام، ساعت 16 حمید رضا لادور در وزن 80- کیلوگرم با نماینده مصر و ساعت 16 و 30 دقیقه حمیدرضا قلی پور با حریفی از اکراین مبارزه می کند.

این دوره از مسابقات فردا جمعه با شناخت نفرات برتر به پایان می رسد.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.