www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 349 ۱۶:۳۴ ۱۳۹۳/۰۸/۲۹

جام جهانی ووشو – اندونزی؛ سهیلا منصوریان نماینده میزبان را ناک اوت کرد/ نماینده کره دومین حریف ووشوکار ایران

در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت. هفتمین دوره رقابت های جام جهانی ووشو با برتری نماینده وزن 52- کیلوگرم تیم ملی بانوان کشورمان آغاز […]

در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت.

هفتمین دوره رقابت های جام جهانی ووشو با برتری نماینده وزن 52- کیلوگرم تیم ملی بانوان کشورمان آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز”، این دوره از رقابت ها با حضور ووشوکاران 18 کشور از صبح امروز پنجشنبه به میزبانی جاکارتای اندونزی آغاز شد که در اولین دیدار سهیلا منصوریان در وزن 52- کیلوگرم دور نخست به دیدار هرتاتی نماینده اندونزی رفت و در همان راند اول سانداکار کشور میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به دور دوم راه یافت. وی در این مرحله با حریفی از کره جنوبی پیکار می‌کند. این سانداکار کره‌ای مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2013 و برنز بازی‌های آسیایی اینچئون را در کارنامه دارد.

در ادامه این مسابقات امروز در وزن 65-کیلوگرم جعفر شیرزاد ساعت 15 و 30 دقیقه امروز با با ویتنام، ساعت 16 حمید رضا لادور در وزن 80- کیلوگرم با نماینده مصر و ساعت 16 و 30 دقیقه حمیدرضا قلی پور با حریفی از اکراین مبارزه می کند.

این دوره از مسابقات فردا جمعه با شناخت نفرات برتر به پایان می رسد.

آخرین اخبار

طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.