www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13467 ۱۶:۵۷ ۱۳۹۷/۱۰/۰۵

ثبت نام دو نفر برای انتخابات ووشو/ نام نویسی چهار نفر در کاراته

رئیس فدراسیون ووشو در آخرین ساعات مهلت نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون ووشو ثبت نام کرد تا مهمترین گزینه برای این پست باشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، زمان ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو که از روز ۲۴ آذرماه آغاز شده بود، ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه ۵ دی ماه به پایان رسید و تنها دو نفر نام خود را وارد لیست کردند.

مهدی علی نژاد رئیس فعلی فدراسیون ووشو و امیرعباس لشگری رئیس کمیته پزشکی ووشو آسیا و ایران نفراتی بودند که به همین منظور ثبت نام کردند. با این وجود انتخاب دوباره علی نژاد محتمل به نظر می رسد.

همچنین روز چهارم از ثبت نام از کاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون کاراته که از روز شنبه اول دی ماه آغاز شده بود با نام نویسی چهار نفر خاتمه یافت. با اعلام محمدرضا کاشانی، دبیر مجمع انتخابات این فدراسیون جمشید زند، علی قاسمی، سیدحسن طباطبایی و حسین افراسیابی با مراجعه به فدراسیون و ارائه مدارک اقدام به ثبت نام کرده اند.

طباطبایی سرپرست پیشین فدراسیون کاراته است که قبل از فرجی نزدیک به یکسال در این فدراسیون مدیریت کرده بود. در زمان سرپرستی طباطبایی بر فدراسیون کاراته، تیم ملی در رقابت های جهانی اتریش صاحب سه طلای تیمی و انفرادی شد؛ نتیجه ای که برای نخستین بار در تاریخ رقم خورد.

ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون کاراته تا ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه ادامه خواهد داشت و در فدراسیون جودو نیز شنبه هفتم دیماه ثبت نام به پایان می رسد.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.