www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 431 ۱۹:۰۴ ۱۳۹۳/۰۹/۰۵

تیم ملی بزرگسالان فعلا برنامه ای ندارد / حاجی آخوندزاده: مربی خارجی امتحانش را پس داده است

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان گقت: به جای این که به فکر استخدام مربی خارجی باشیم، به دنبال پشتوانه سازی باشیم. مسعود حاجی آخوندزاده در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز ، در مورد وضعیت کنونی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان اظهار داشت: فعلا که نه برنامه ای هست و نه اردویی. طبیعتا تمرینات هم که […]

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان گقت: به جای این که به فکر استخدام مربی خارجی باشیم، به دنبال پشتوانه سازی باشیم.

مسعود حاجی آخوندزاده در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز ، در مورد وضعیت کنونی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان اظهار داشت: فعلا که نه برنامه ای هست و نه اردویی. طبیعتا تمرینات هم که تعطیل است.

وی در مورد منحل شدن تیم ملی بزرگسالان خاطر نشان کرد: تیم که منحل نشده، اما در حال حاضر هیچ برنامه ای نداریم. آن هم در شرایطی که مسابقات کسب سهمیه المپیک به طور مرتب در کل جهان در حال برگزاری است.

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان، درباره خبر استخدام مربی خارجی برای تیم ملی یادآور شد: اولا این که مربی خارجی پول می خواهد. ثانیا، پیش از این، مربی خارجی امتحان خود را پس داده است. به نظرم، به جای این قبیل کارها، باید بر روی تیم های پایه کار کنیم.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.