www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی آسیا - هنگ کنگ؛

شناسه خبر : 9619 ۱۳:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

تیم ملی ایران مدال برنز آسیا را کسب کرد

جودوکاران ایران با کسب سه پیروزی و یک شکست عنوان سوم رقابتهای قهرمانی آسیا را در بخش تیمی کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی کشورمان که امروز یکشنبه در رقابتهای تیمی قهرمانی آسیا به دیدار رده بندی راه پیدا کرده بود، برای کسب مدال برنز به مصاف قزاقستان رفت و در نهایت با برتری ۴ بر یک به عنوان سوم و نشان برنز دست پیدا کرد.

تیم کشورمان با سه پیروزی متوالی در همان سه مبارزه نخست توسط توسط علیرضا خجسته،محمد محمدی بریمانلو و سعید ملایی برتری خود را قطعی کرد و در ادامه وحید نوری هم رقیب را شکست داد و تا با شکست ملک زاده در سنگین وزن، نتیجه نهایی ۴ بر یک روی تابلو امتیازات به سود ایران ثبت شود.

در این بخش ۱۰ تیم چین، کره جنوبی، پاکستان، قزاقستان، ژاپن، ازبکستان، ایران، مغولستان،قرقیزستان و چین تایپه به رقابت پرداختند.

تیم ملی کشورمان دور نخست پاکستان را ۴ بر یک شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی نتیجه را ۵ بر صفر به ژاپن واگذار کرد و به گروه بازنده ها رفت. جودوکاران کشورمان در این مرحله ۴ بر یک برابر چین به برتری دست یافت و به دیدار رده بندی راه یافت.

دیدار نهایی را دو تیم کره جنوبی و ژاپن برگزار می کنند.

تیم ملی کشورمان در بخش انفرادی توسط سعید ملایی و محمد رشنونژاد دو مدال نقره کسب کرد و قاسم نوری زاده، علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، وحید نوری، حمیدرضا ملک زاده، طاهره آذرپیوند و دنیا آقایی با شکست برابر رقبای خود از دور رقابتها کنار رفتند.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)