www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی آسیا - هنگ کنگ؛

شناسه خبر : 9619 ۱۳:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

تیم ملی ایران مدال برنز آسیا را کسب کرد

جودوکاران ایران با کسب سه پیروزی و یک شکست عنوان سوم رقابتهای قهرمانی آسیا را در بخش تیمی کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی کشورمان که امروز یکشنبه در رقابتهای تیمی قهرمانی آسیا به دیدار رده بندی راه پیدا کرده بود، برای کسب مدال برنز به مصاف قزاقستان رفت و در نهایت با برتری ۴ بر یک به عنوان سوم و نشان برنز دست پیدا کرد.

تیم کشورمان با سه پیروزی متوالی در همان سه مبارزه نخست توسط توسط علیرضا خجسته،محمد محمدی بریمانلو و سعید ملایی برتری خود را قطعی کرد و در ادامه وحید نوری هم رقیب را شکست داد و تا با شکست ملک زاده در سنگین وزن، نتیجه نهایی ۴ بر یک روی تابلو امتیازات به سود ایران ثبت شود.

در این بخش ۱۰ تیم چین، کره جنوبی، پاکستان، قزاقستان، ژاپن، ازبکستان، ایران، مغولستان،قرقیزستان و چین تایپه به رقابت پرداختند.

تیم ملی کشورمان دور نخست پاکستان را ۴ بر یک شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی نتیجه را ۵ بر صفر به ژاپن واگذار کرد و به گروه بازنده ها رفت. جودوکاران کشورمان در این مرحله ۴ بر یک برابر چین به برتری دست یافت و به دیدار رده بندی راه یافت.

دیدار نهایی را دو تیم کره جنوبی و ژاپن برگزار می کنند.

تیم ملی کشورمان در بخش انفرادی توسط سعید ملایی و محمد رشنونژاد دو مدال نقره کسب کرد و قاسم نوری زاده، علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، وحید نوری، حمیدرضا ملک زاده، طاهره آذرپیوند و دنیا آقایی با شکست برابر رقبای خود از دور رقابتها کنار رفتند.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.