www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابتهای رده های سنی آسیا ؛

شناسه خبر : 8236 ۱۱:۰۱ ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

تیم‌های کاراته ایران راهی اندونزی شدند

تیم های کاراته نوجوانان و جوانان بامداد روز جمعه راهی رقابتهای قهرمانی آسیا در اندونزی شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای کاراته قهرمانی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال آسیا طی روزهای اول تا هفتم آذرماه به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و تیم های کشورمان روز گذشته برای حضور در رقابتها تهران را به مقصد جاکارتا ترک کردند.

تیم های کشورمان در دو بخش دختران و پسران باید از روز دوشنبه در این رقابتها به روی تاتامی بروند و با وجود حرف و حدیت های زیادی که در بخش انتخابی های تیم های دختران وجود داشت، امید می رود نتایج خوبی از سوی نمایندگان کشورمان کسب شود.

بر همین اساس سارا بهمن یار، شقایق واحدی، شبنم واحدی، مبینا حیدری، عارفه طهماسبی، لیلا برجعلی و آتوسا رضایی جو در بخش دختران با هدایت سیده ستاره موسوی(سرمربی)، زهرا صمدی، راضیه جلیل پور و سمیه هاشمی(مربی) در این مسابقات حضور خواهند داشت.

حمیدرضا نجاتی، مجید نیکوهمت، مهرداد مستحسن، علیرضا خمسه، حسین صالحی پور، مجتبی محمدی مقدم، مرتضی نعمتی، یحیی شهگل، نوید محمدی و امیررضا خوشرفتار هم در بخش پسران با همراهی علیرضا سلیمانی(سرمربی)، رضا میدان رو، نادر جودت، موسی گنج زاده و جواد وکیلی(مربی) به دیدار رقبای خود می روند.

مریم مشیری به عنوان مدیر تیم ملی و اکبر عبدلی به عنوان سرپرست تیم فوق را همراهی کردند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.