www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5243 ۱۲:۱۲ ۱۳۹۵/۰۲/۰۸

تکواندو ساحلی؛ جدیدترین محصول فدراسیون جهانی تکواندو

فدراسیون جهانی تکواندو اعلام کرده است تابستان امسال برای نخستین بار، شاهد برگزاری “مسابقات جهانی تکواندو ساحلی” در بالی اندونزی خواهیم بود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مسابقات تکواندو ساحلی در بخشهای اجرای فرم، شکستن اجسام سخت و نمایش تیمی در دو رده سنی برای مردان و زنان برگزار و شرکت در آن […]

فدراسیون جهانی تکواندو اعلام کرده است تابستان امسال برای نخستین بار، شاهد برگزاری “مسابقات جهانی تکواندو ساحلی” در بالی اندونزی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مسابقات تکواندو ساحلی در بخشهای اجرای فرم، شکستن اجسام سخت و نمایش تیمی در دو رده سنی برای مردان و زنان برگزار و شرکت در آن برای کلیه ورزشکاران دارای مدرک فنی از “کوکی وان” مجاز خواهد بود.

ظاهرا در این رویداد شاهد شکل و شمایل متفاوتی از تکواندوکاران خواهیم بود چراکه ورزشکاران قرار است از لباسی غیر از لباس مرسوم تکواندو استفاده کنند. یک رکابی و شورت ورزشی لباس ویژه تکواندوکاران در این مسابقات خواهد بود، ضمن آنکه استفاده از عینک آفتابی هم برای ورزشکاران مجاز شناخته شده است. جزئیات بیشتر در مورد لباس ویژه تکواندو ساحلی در آینده نزدیک اعلام خواهد شد اما ظاهرا استفاده از لباس آستین بلند و حجاب برای شرکت کنندگان کشورهای اسلامی منعی نخواهد داشت.

این مسابقات که توسط 20 داور بین المللی قضاوت می شود، درحقیقت پیش درامدی است برای بازیهای ساحلی ANOC(انجمن کمیته های ملی المپیک) که سال آینده میلادی در سان دیگو برگزار خواهد شد.

Tel-razmavar1

 

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴