www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1447 ۱۷:۱۲ ۱۳۹۳/۱۱/۲۶

تکواندو جام باشگاههای آسیا؛ جدال دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین برای قهرمانی

دو نماینده ایران با برتری مقابل رقبای خود در مرحله نیمه نهایی به دیدار پایانی رقابتهای جام باشگاههای آسیا راه پیدا کردند. به گزارش “رزم نیوز” ، مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا صبح امروز یکشنبه برگزار شد که در پایان تیم‌های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به دیدار نهایی پیدا کردند […]

دو نماینده ایران با برتری مقابل رقبای خود در مرحله نیمه نهایی به دیدار پایانی رقابتهای جام باشگاههای آسیا راه پیدا کردند.

به گزارش “رزم نیوز” ، مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا صبح امروز یکشنبه برگزار شد که در پایان تیم‌های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد به دیدار نهایی پیدا کردند و مقاومت و بصره عراق هم بازی رده بندی را برگزار می‌کنند.

شهرداری ورامین در جدال با شاگردان بهزداد خداداد در تیم البصره عراق در مرحله نیمه نهایی به برتری 3 بر 2 دست يافت و به فینال راه يافت. این تیم در سه مبارزه نخست توسط محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده و بهنام اسبقی صاحب پیروزی شد تا میلاد بیگی و سجاد مردانی  دو نماینده دیگر این تیم با قطعی شدن پیروزی به میدان نیایند.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی را دو تیم دانشگاه آزاد و مقاومت برگزار کردند که در پایان این شاگردان سیدنعمت خلیفه در تیم دانشگاه آزاد بودند که با نتیجه 3 بر 2 به برتری دست یافتند و به دیدار شهرداری در بازی پایانی رفتند.

آرمین هادی‌پور، مهدی خدابخشی و امید عمیدی 3 پیروزی تیم دانشگاه آزاد را کسب کردند و در ادامه با تصمیم کادرفنی تیم دانشگاه، تکواندوکاران اوزان 72- و 63- کیلوگرم روی شیاپ چانگ نرفتند تا نتیجه 3 بر دو در تابلو نتایج ثبت شود.

به این وجود از ساعت 16 امروز دو تیم بصره عراق و مقاومت بازی رده بندی را برگزار می‌کنند و تیم‌های دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین نیز پس از آن برای تعیین تیم قهرمان به مصاف هم می‌روند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴