www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9321 ۱۱:۱۴ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

توقف مینایی در برابر یودسانکلی

مسعود مینایی فایتر ۷۰ کیوگرمی کشورمان در برابر یودسانکلی فیرتکس شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قوانین این مبارزه خاص بود. یک راند ۹ دقیقه ای با قوانین موی تای و فنون سرپای MMA ،برنده تنها با ناک اوت و یا ناک اوت فنی مشخص می شد و در صورتی که هیچ کدام از فایترها موفق به ناک اوت یکدیگر نشدند نتیجه مساوی اعلام می شد. دستکش این مسابقات هم از نوع پنجه ای بود و نه دستکش بوکس.

جو محل برگزاری مسابقات Martialism Square در گوانگژو چین به نفع یودسانکلی بود که البته با توجه به شهرت و آوازه فایتر تایلندی در جهان و به خصوص شرق آسیا طبیعی هم به نظر می رسید.

با شروع مبارزه یودسانکلی با تکیه بر قدرت بالای مشت زنی خود مسعود مینایی را به گوشه رینگ برد و با یک ضربه سنگین چپ مینایی را ناک دان کرد. با شمارش ناک دان مسعود خود را جمع و جور کرد و به مبارزه ادامه داد و دو های کیک زیبا چپ و راست زد ولی کاری از پیش نبرد و باز این یودسانکلی بود که با مشت چپ مینایی را ناک دان کرد. این بار هم مینایی از جای خود برخواست و به مبارزه ادامه داد اما یودسانکلی دست بردار نبود باز هم با یک مشت سنگین دیگر مینایی را مغلوب کرد تا با ناک اوت فنی پیروز مبارزه شود.

برای دیدن مبارزه به کانال تلگرام رزم آور مراجعه کنید.

.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴