www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9321 ۱۱:۱۴ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

توقف مینایی در برابر یودسانکلی

مسعود مینایی فایتر ۷۰ کیوگرمی کشورمان در برابر یودسانکلی فیرتکس شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قوانین این مبارزه خاص بود. یک راند ۹ دقیقه ای با قوانین موی تای و فنون سرپای MMA ،برنده تنها با ناک اوت و یا ناک اوت فنی مشخص می شد و در صورتی که هیچ کدام از فایترها موفق به ناک اوت یکدیگر نشدند نتیجه مساوی اعلام می شد. دستکش این مسابقات هم از نوع پنجه ای بود و نه دستکش بوکس.

جو محل برگزاری مسابقات Martialism Square در گوانگژو چین به نفع یودسانکلی بود که البته با توجه به شهرت و آوازه فایتر تایلندی در جهان و به خصوص شرق آسیا طبیعی هم به نظر می رسید.

با شروع مبارزه یودسانکلی با تکیه بر قدرت بالای مشت زنی خود مسعود مینایی را به گوشه رینگ برد و با یک ضربه سنگین چپ مینایی را ناک دان کرد. با شمارش ناک دان مسعود خود را جمع و جور کرد و به مبارزه ادامه داد و دو های کیک زیبا چپ و راست زد ولی کاری از پیش نبرد و باز این یودسانکلی بود که با مشت چپ مینایی را ناک دان کرد. این بار هم مینایی از جای خود برخواست و به مبارزه ادامه داد اما یودسانکلی دست بردار نبود باز هم با یک مشت سنگین دیگر مینایی را مغلوب کرد تا با ناک اوت فنی پیروز مبارزه شود.

برای دیدن مبارزه به کانال تلگرام رزم آور مراجعه کنید.

.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.