www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9321 ۱۱:۱۴ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

توقف مینایی در برابر یودسانکلی

مسعود مینایی فایتر ۷۰ کیوگرمی کشورمان در برابر یودسانکلی فیرتکس شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قوانین این مبارزه خاص بود. یک راند ۹ دقیقه ای با قوانین موی تای و فنون سرپای MMA ،برنده تنها با ناک اوت و یا ناک اوت فنی مشخص می شد و در صورتی که هیچ کدام از فایترها موفق به ناک اوت یکدیگر نشدند نتیجه مساوی اعلام می شد. دستکش این مسابقات هم از نوع پنجه ای بود و نه دستکش بوکس.

جو محل برگزاری مسابقات Martialism Square در گوانگژو چین به نفع یودسانکلی بود که البته با توجه به شهرت و آوازه فایتر تایلندی در جهان و به خصوص شرق آسیا طبیعی هم به نظر می رسید.

با شروع مبارزه یودسانکلی با تکیه بر قدرت بالای مشت زنی خود مسعود مینایی را به گوشه رینگ برد و با یک ضربه سنگین چپ مینایی را ناک دان کرد. با شمارش ناک دان مسعود خود را جمع و جور کرد و به مبارزه ادامه داد و دو های کیک زیبا چپ و راست زد ولی کاری از پیش نبرد و باز این یودسانکلی بود که با مشت چپ مینایی را ناک دان کرد. این بار هم مینایی از جای خود برخواست و به مبارزه ادامه داد اما یودسانکلی دست بردار نبود باز هم با یک مشت سنگین دیگر مینایی را مغلوب کرد تا با ناک اوت فنی پیروز مبارزه شود.

برای دیدن مبارزه به کانال تلگرام رزم آور مراجعه کنید.

.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.