www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9321 ۱۱:۱۴ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

توقف مینایی در برابر یودسانکلی

مسعود مینایی فایتر ۷۰ کیوگرمی کشورمان در برابر یودسانکلی فیرتکس شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قوانین این مبارزه خاص بود. یک راند ۹ دقیقه ای با قوانین موی تای و فنون سرپای MMA ،برنده تنها با ناک اوت و یا ناک اوت فنی مشخص می شد و در صورتی که هیچ کدام از فایترها موفق به ناک اوت یکدیگر نشدند نتیجه مساوی اعلام می شد. دستکش این مسابقات هم از نوع پنجه ای بود و نه دستکش بوکس.

جو محل برگزاری مسابقات Martialism Square در گوانگژو چین به نفع یودسانکلی بود که البته با توجه به شهرت و آوازه فایتر تایلندی در جهان و به خصوص شرق آسیا طبیعی هم به نظر می رسید.

با شروع مبارزه یودسانکلی با تکیه بر قدرت بالای مشت زنی خود مسعود مینایی را به گوشه رینگ برد و با یک ضربه سنگین چپ مینایی را ناک دان کرد. با شمارش ناک دان مسعود خود را جمع و جور کرد و به مبارزه ادامه داد و دو های کیک زیبا چپ و راست زد ولی کاری از پیش نبرد و باز این یودسانکلی بود که با مشت چپ مینایی را ناک دان کرد. این بار هم مینایی از جای خود برخواست و به مبارزه ادامه داد اما یودسانکلی دست بردار نبود باز هم با یک مشت سنگین دیگر مینایی را مغلوب کرد تا با ناک اوت فنی پیروز مبارزه شود.

برای دیدن مبارزه به کانال تلگرام رزم آور مراجعه کنید.

.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.