www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12674 ۱۳:۵۹ ۱۳۹۷/۰۶/۰۴

تهمینه کربلایی: شرمنده مردم شدم هدفم فینال بود

دارنده مدال برنز مسابقات پنچاک سیلات بازیهای آسیایی گفت: این دومین تجربه برون مرزی من بود و تمام توانم را برای حضور در فینال به کار بردم ولی حریف ویتنامی من خیلی قوی بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تهمینه کربلایی صادقی پس از کسب تنهای مدال پنچاک سیلات آنهم از جنس برنز ابراز داشت: با توجه به اهمیت کسب مدال طلا در بازیهای آسیایی سطح رقابتها خیلی بالا بود و من تمام تلاشم را کردم تا در میان مدعیان جهان این رشته که اکثرا آسیایی هستند به فینال برسم ولی حریف ویتنامی من خیلی قوی بود.

وی ادامه داد: شرمنده مردم،مسوولین و مربیان تیم ملی شدم آنها خیلی زحمت کشیدند و بچه های تیم همه جنگیدند ولی حریفان خیلی با تجربه تر بودند.

دارنده تنها مدال پنچاک سیلات تصریح کرد: به رغم برنامه ای که داشتم نتوانستم آنطور که باید مبارزه کنم و حریف از من پیش افتاد و در نهایت کار را با همان مدال برنز تمام کردم در حالیکه هدفم حداقل حضور در فینال بود ولی همین که دست خالی از این مسابقات برنگشتیم خدا رو شکر می کنم و شرمنده مردم شدم که نتوانستم با طلا به کشور بازگردم.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴