www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12674 ۱۳:۵۹ ۱۳۹۷/۰۶/۰۴

تهمینه کربلایی: شرمنده مردم شدم هدفم فینال بود

دارنده مدال برنز مسابقات پنچاک سیلات بازیهای آسیایی گفت: این دومین تجربه برون مرزی من بود و تمام توانم را برای حضور در فینال به کار بردم ولی حریف ویتنامی من خیلی قوی بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تهمینه کربلایی صادقی پس از کسب تنهای مدال پنچاک سیلات آنهم از جنس برنز ابراز داشت: با توجه به اهمیت کسب مدال طلا در بازیهای آسیایی سطح رقابتها خیلی بالا بود و من تمام تلاشم را کردم تا در میان مدعیان جهان این رشته که اکثرا آسیایی هستند به فینال برسم ولی حریف ویتنامی من خیلی قوی بود.

وی ادامه داد: شرمنده مردم،مسوولین و مربیان تیم ملی شدم آنها خیلی زحمت کشیدند و بچه های تیم همه جنگیدند ولی حریفان خیلی با تجربه تر بودند.

دارنده تنها مدال پنچاک سیلات تصریح کرد: به رغم برنامه ای که داشتم نتوانستم آنطور که باید مبارزه کنم و حریف از من پیش افتاد و در نهایت کار را با همان مدال برنز تمام کردم در حالیکه هدفم حداقل حضور در فینال بود ولی همین که دست خالی از این مسابقات برنگشتیم خدا رو شکر می کنم و شرمنده مردم شدم که نتوانستم با طلا به کشور بازگردم.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.