www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9452 ۱۱:۴۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵

تلاش کاظم زاده برای صعود به فینال/ شانس یک سهمیه جهانی دیگر هست!

نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم تیم ملی بوکس امروز برای صعود به مرحله فینال به مصاف بوکسور ازبکستانی می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم جوان و کم تجربه بوکس ایران که با ترکیب ۸ بوکسور و با هدایت خمینز کوبایی در رقابتهای قهرمانی بوکس آسیا حضور پیدا کرده، تنها یک مدال خود در این مسابقات را قطعی کرده است.

«سجاد کاظم زاده» بوکسور وزن ۶۹ کیلوگرم ایران با برتری مقابل «قوسون» از سوریه در مرحله یک چهارم نهایی، ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی و قطعی کردن مدال برنز خود، جواز حضور در رقابت های جهانی آلمان را کسب کرد. کاظم زاده امروز در مرحله نیمه نهایی با «شهرام غیاثوف» از ازبکستان روبرو می شود تا شانس خود را برای صعود به مرحله فینال امتحان کند هرچند وی کار سختی در مقابل نماینده کشور میزبان دارد.

اگرچه هفت بوکسور دیگر تیم ملی از گردونه رقابتها حذف شده اند اما بوکس ایران هنوز شانس کسب یک سهمیه جهانی دیگر را دارد. سالار غلامی نماینده وزن ۹۱ کیلوگرم ایران با وجود حذف از مسابقات، فردا(شنبه) دوباره مبارزه خواهد کرد تا در صورت پیروزی و قرار گرفتن در جمع شش نفر نخست وزن خود، دومین سهمیه جهانی ایران را کسب کند.

ترکیب تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا به قرار زیر است:
۴۹ کیلوگرم: امید احمدی صفا
 ۵۲کیلوگرم: سجاد محمدپور
۶۴ کیلوگرم: اسماعیل ارمشی
 ۶۹کیلوگرم: سجاد کاظم زاده
۷۵کیلوگرم: شاهین موسوی
۸۱کیلوگرم: امین زیادی
 ۹۱کیلوگرم: سالار غلامی
 به اضافه ۹۱ کیلوگرم: ایمان رمضانپور

کادر فنی:باربارو خیمنز (سرمربی)، محمد عاشری و جاسم دلاوری (مربی)

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.