www.khabarrazmavar.ir

کاراته ها در خانه تکواندو؛

شناسه خبر : 8532 ۱۳:۰۸ ۱۳۹۵/۰۹/۲۹

تقابل مدعیان داخلی و خارجی روی تاتامی ایران زمین

دوازدهمین دوره رقابت‌های بین المللی جام ایران زمین کاراته با حضور تیم های داخلی و خارجی از فردا به مدت دو روز در خانه تکواندو تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از گرجستان، عراق، ارمنستان و آذربایجان به همراه تیم های از کشورمان به رقابت خواهند پرداخت. در این دوره برخی از کاراته کاهای ملی پوش که در مسابقات جهانی اتریش و قهرمانی امید و جوانان آسیا در اندونزی که موفق به کسب مدال طلا شدند از جمله گیلان پور، عنایتی، محمدی و … نیز شرکت خواهند داشت.

کمیته برگزاری این رقابتها در ابتکاری جدید برای بالابردن جذابیت مسابقات و  دعوت از اعضای تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان اقدام به برگزاری مسابقات نمایشی کرده است. بر اساس این طرح نفرات برتر اوزان مختلف در پایان رقابتها یک دیدار دوستانه با سعید احمدی، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده برگزار خواهد کرد.

همچنین فریبا مدنی عضو شورای داوران جهان و سیروس مدنی بنیانگذار انجمن بین المللی هنرهای رزمی و داور جهانی نیز امشب برای برگزاری سمینار های فنی با نظارت و همکاری فدراسیون وارد تهران می شوند. این سمینار از تاریخ ۲ دی ماه لغایت ۱۲ دی ماه برگزار خواهند شد.

در این دوره برای سال  متوالی رقابتهای بخش معلولین نیز برگزار خواهد شد. رقابتهای کاراته معلولین از سوی فدراسیون جهانی نیز در دستور کار قرار گرفته و در رقابتهای جهانی اتریش نیز برگزار شد. ضمن اینکه رقابتهای بخش پیشکسوتان بالای ۳۵ سال نیز انجام می شود.

ضمن اینکه کاسویا رئیس فدراسیون جهانی شوتوکان WSKF که از هفته گذشته با حضور در تهران کلاسهای هماهنگی و آموزشی را آغاز کرده ، نظارت مستقیم بر نحوه اجرای مسابقات خواهد داشت.

رقابتهای کاراته بین المللی جام ایران زمین در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طی روزهای ۳۰ آذر و یک دی ماه در خانه تکواندو برگزار می شود.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.