www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10974 ۱۹:۴۶ ۱۳۹۶/۰۸/۱۲

تقابل دوباره وایلدر و استیوِرن

بمب افکن برنزی برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصاف B-Ware می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، “دئونتای وایلدر” قهرمان WBC بوکس سنگین وزن جهان برای ششمین دفاع از عنوان قهرمانی اش به مصاف “بِرمِین استیوِرن” هائیتیایی-کانادایی خواهد رفت. استیورن جایگزین لوئیس اورتیز کوبایی شد که به دلیل مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگش توسط VADA از حضور در این مبارزه منع شده بود.
استیورن با رکورد حرفه ای ٢۵ پیروزی-۲ شکست و ۱ تساوی از مجموع ۲۸ مبارزه،کمربند قهرمانی سنگین وزن WBC را از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ و تا مبارزه دیدنی با وایلدر در سال ۲۰۱۵ در اختیار داشت اما در آن مبارزه ۱۲ رانده نتیجه را واگذار کرد و این بار در سال ۲۰۱۷ و در حالیکه جای قهرمان و چلنجر عوض شده با وایلدر که رکورد عالی ۳۸ پیروزی از ۳۸ مبارزه را در اختیار دارد مصاف خواهد داشت.
وایلدر درباره این مبارزه چنین گفت:” در مبارزه نخست بین ما،دست من در راند سوم شکست ولی با این حال من در نهایت پیروز شدم.این بار همه چیز متفاوت خواهد بود چون زمان تغییر کرده و مبارزه هم تغییر خواهد کرد!این بار پایان خوبی برای استیورن نخواهد بود و موانعی چون او نمی تواند من را از هدف نهایی که قهرمان بی شکست بودن است باز دارد”.
در سوی مقابل استیورن درباره مبارزه پیش رو با وایلدر چنین گفت:”من آماده ام و خواهان این هستم و البته توانایی اش را هم دارم که کمربند قهرمانی ام را از وایلدر پس بگیرم.همه ما می دانیم که او در مبارزه اول شانس آورد ولی این بار نه!در آن مبارزه من اشتباهاتی داشتم و اکنون از اشتباهاتم چیزهای بسیاری آموختم.چهارم نوامبر وایلدر درد را احساس خواهد کرد”.

این مبارزه حساس و دیدنی بامداد یکشنبه ۱۴ آبان به وقت کشورمان (شنبه شب ۴ نوامبر ۲۰۱۷) در استادیوم “Barclays Center” شهر نیویورک ایالات متحده امریکا برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
قسمت ۷۴ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ سیتیچای سیتسونگپینونگ با غلبه بر مارات گریگوریان ارمنی برای پنجمین بار از عنوان قهرمانی خود در GLORY دفاع کرد.