www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 4921 ۱۴:۴۳ ۱۳۹۴/۱۲/۱۷

سوپر لیگ کاراته فردا با تعیین تیم قهرمان به پایان می رسد

پرونده سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور فردا سه شنبه با برگزاری دیدارهای مرحله نیمه نهایی و نهایی با تعیین قهرمان سال ۹۴ در سالن غدیر تهران بسته خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در پایان مرحله گروهی رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور چهره چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی […]

پرونده سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور فردا سه شنبه با برگزاری دیدارهای مرحله نیمه نهایی و نهایی با تعیین قهرمان سال ۹۴ در سالن غدیر تهران بسته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در پایان مرحله گروهی رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور چهره چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد و قرار است عصر فردا  این چهار تیم برای رسیدن به جام قهرمانی تلاش کنند.

بر همین اساس از ساعت ۱۳/۳۰ دقیقه مناطق نفت خیز به مصاف دانشگاه آزاد می رود و پاس قوامین هم به صورت همزمان به دیدار صنعت برق هرمزگان خواهد رفت. تیم های برنده این دو دیدار برای تعیین قهرمان راهی فینال خواهند شد و بازنده ها هم به صورت مشترک عنوان سوم را کسب خواهند کرد.

اما مهم ترین دیدار هفته پایانی را دو تیم مناطق نفت خیز جنوب و دانشگاه آزاد برگزار خواهند کرد. دیدار این دو تیم همیشه در رقابتهای سوپر لیگ جذاب و دیدنی بوده و شاید بتوان از آن به عنوان دربی کاراته نام برد. هر چند این دو تیم را نمی توان به لحاظ نفراتی که در اختیار دارند باهم مقایسه کرد و شاید دانشگاه را بتوان از پیش برنده معرفی کرد ولی نفتی ها نشان داده اند که غیرقابل پیش بینی مبارزه می کنند و به هیچ تیمی به راحتی امتیاز نمی دهند.

در این دیدار شاید تقابل مهران بهنام فر و مجید عبدالحسینی دو ملی پوش سابق کاراته ایران در قامت مربی دو تیم دیدنی و جذاب خواهد بود.

بهنام فر به دلیل آسیب دیدگی فرخی و سرباز بودن هادی صفی اعلام کرده در آستانه ۴۱ سالگی برای کمک به تیم نفت آماده پوشیدن لباس کاراته و حضور در ارنج تیمی است. در آن سوی میدان عبدالحسینی کاراته کایی نیست که اسیر جو شده و لباس رزم بپوشد ولی اگر مبارزه این دو را بعد از سال ها روی تاتامی لیگ مشاهده کردید زیاد تعجب نکنید.

عصر سه شنبه مرحله نهایی این رقابتها برگزار و از قهرمان فصل ۹۴ سوپر لیگ رونمایی خواهد شد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.