www.khabarrazmavar.ir

کاراته قهرمانی جهان - اتریش؛

شناسه خبر : 7921 ۰۹:۵۱ ۱۳۹۵/۰۸/۰۳

تشریح آخرین وضعیت تیم ملی ایران/ لحظه‌شماری برای شروع مسابقات

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: مرحله نهایی تمرینات به خوبی در شهر محل برگزاری مسابقات در اتریش پیگیری می شود و تک تک اعضای تیم ملی با آمادگی بالا آماده شروع مسابقات هستند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، شهرام هروی ضمن بیان مطلب فوق به خبرگزاری مهر گفت: روز جمعه به لینز رسیدیم و پس از استراحت، از روز شنبه تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر آغاز کردیم. تمرینات فنی کاراته در سالن اصلی تمرینات و تمرینات هوازی هم در پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی المپیا به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

وی افزود: اعضای تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارند. ورود زودهنگام به اتریش و تمرین در محل برگزاری مسابقات باعث بالا رفتن انگیزه و روحیه ملی پوشان شد و همه نفرات با آمادگی کامل منتظر شروع مسابقات هستند.

سرمربی تیم ملی کاراته ادامه داد: بیش از ۵ ماه است که تمرینات مستمر و مفیدی را طبق یک برنامه از قبل تنظیم شده انجام دادیم، همه چیز به خوبی پیش و اینجا نقطه پایان کار است و باید از حیثیت کاراته ایران دفاع کنیم و اگر همه نفرات بتوانند از توانایی خود بهترین بهره را ببرند مطمئن باشید ، نتیجه ای شایسته کاراته ایران کسب خواهیم کرد.

هروی به حمایت خوب سفارت ایران در اتریش هم اشاره کرد و گفت: در این چند که به اتریش وارد شدیم حمایت ها و کمک های خوبی از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتریش به تیم ملی شده و به قول معروف سفارت کشورمان برای بچه ها سنگ تمام گذاشت.

وی در پایان گفت:جا دارد تشکر ویژه ای از دکتر مولایی سفیر ایران در اتریش و همچنین اعضای سفارت داشته باشم و انشاءالهر بتوانیم با کسب نتایج درخشان در رقابتهای جهانی زحمات دوستان را جبران کنیم.

رقابتهای کاراته قهرمانی جهان ۵ تا ۹ آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران بعد از رسیدن به محل برگزاری رقابتها، تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!