www.khabarrazmavar.ir

با برگزاری رقابتهای انتخابی؛

شناسه خبر : 9248 ۲۰:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۵

ترکیب تیم کاراته بانوان برای اعزام به باکو معرفی شد

در پایان آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته بانوان ترکیب این تیم برای حضور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها امروز شنبه پنجم فروردین ماه با حضور نفرات ۱۳ کاراته کای حاضر در اردو، با قضاوت داوران رسمی و نظارت افسانه باقری نایب رئیس فدراسیون و بهرامی، خوشقدم و زنگنه اعضای کادر فنی در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد.

در وزن ۵۰- کیلوگرمنسرین دوستی، در وزن ۵۵-کیلوگرم طراوت خاکسار، در وزن ۶۱-کیلوگرمرزیتا علیپور در وزن ۶۸-کیلوگرم بهنوش نجفی و در وزن ۶۸+کیلوگرم محدثه آقایی به ترکیب اصلی تیم ملی راه پیدا کردند.

حمیده عباسعلی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف بنا به تشخیص پزشک معالج در این رقابتها حضور پیدا نکرد. ضمن اینکه زهرا طرازپور، فاطمه چالاکی، دلارام دوستی، مبینا کاویانی و زهرا برزگر به عنوان نفرات دوم اوزان پنجگانه انتخابی امروز در اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان حضور خواهند داشت.

سومین دوره بازیهای کشورهای اواخر اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار می شود

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.