www.khabarrazmavar.ir

با برگزاری رقابتهای انتخابی؛

شناسه خبر : 9248 ۲۰:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۵

ترکیب تیم کاراته بانوان برای اعزام به باکو معرفی شد

در پایان آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته بانوان ترکیب این تیم برای حضور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها امروز شنبه پنجم فروردین ماه با حضور نفرات ۱۳ کاراته کای حاضر در اردو، با قضاوت داوران رسمی و نظارت افسانه باقری نایب رئیس فدراسیون و بهرامی، خوشقدم و زنگنه اعضای کادر فنی در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد.

در وزن ۵۰- کیلوگرمنسرین دوستی، در وزن ۵۵-کیلوگرم طراوت خاکسار، در وزن ۶۱-کیلوگرمرزیتا علیپور در وزن ۶۸-کیلوگرم بهنوش نجفی و در وزن ۶۸+کیلوگرم محدثه آقایی به ترکیب اصلی تیم ملی راه پیدا کردند.

حمیده عباسعلی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف بنا به تشخیص پزشک معالج در این رقابتها حضور پیدا نکرد. ضمن اینکه زهرا طرازپور، فاطمه چالاکی، دلارام دوستی، مبینا کاویانی و زهرا برزگر به عنوان نفرات دوم اوزان پنجگانه انتخابی امروز در اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان حضور خواهند داشت.

سومین دوره بازیهای کشورهای اواخر اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار می شود

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.