www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی

شناسه خبر : 9354 ۱۳:۲۴ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان مشخص شد

با برگزاری آخرین مرحله مسابقات انتخابی اسامی اعضای تیم‌ ملی تکواندو بانوان اعزامی به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های انتخابی دو وزن (پنجم و ششم) تیم‌ ملی تکواندو بانوان کشورمان روز گذشته (سه شنبه) در خانه تکواندو فدراسیون برگزار و در پایان ۸ تکواندوکار اعزامی به چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شدند.

این تیم با ترکیب فاطمه مداحی در وزن ۴۶- کیلوگرم، سودابه پورصادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن ۵۳- کیلوگرم، طیبه پارسا در وزن ۵۷- کیلوگرم، حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن ۶۷- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۷۳- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳+ کیلوگرم در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

هدایت تیم‌ملی تکواندو بانوان کشورمان در این رقابت‌ها برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی است.

چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی ۲۶ تا ۲۸ اردبیهشت‌ماه سال آینده به میزبانی باکو آذربایجان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.