www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی

شناسه خبر : 9354 ۱۳:۲۴ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان مشخص شد

با برگزاری آخرین مرحله مسابقات انتخابی اسامی اعضای تیم‌ ملی تکواندو بانوان اعزامی به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های انتخابی دو وزن (پنجم و ششم) تیم‌ ملی تکواندو بانوان کشورمان روز گذشته (سه شنبه) در خانه تکواندو فدراسیون برگزار و در پایان ۸ تکواندوکار اعزامی به چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شدند.

این تیم با ترکیب فاطمه مداحی در وزن ۴۶- کیلوگرم، سودابه پورصادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن ۵۳- کیلوگرم، طیبه پارسا در وزن ۵۷- کیلوگرم، حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن ۶۷- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۷۳- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳+ کیلوگرم در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

هدایت تیم‌ملی تکواندو بانوان کشورمان در این رقابت‌ها برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی است.

چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی ۲۶ تا ۲۸ اردبیهشت‌ماه سال آینده به میزبانی باکو آذربایجان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)