www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا

شناسه خبر : 9295 ۱۹:۰۴ ۱۳۹۶/۰۱/۲۱

ترکیب تیم ملی بوکس ایران مشخص شد

ترکیب ۸ نفره تیم ملی بوکس اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، تیم ملی بوکس ایران با هشت بوکسور در رقابت های قهرمانی آسیا که از ۱۰۰ اردیبهشت ماه در تاشکند ازبکستان برگزار میشود، شرکت خواهد کرد.

بر این اساس امید احمدی صفا در وزن ۴٩ کیلوگرم، سجاد محمدپور در وزن ۵٢ کیلوگرم، اسماعیل ارمشی در وزن ۶۴ کیلوگرم، سجاد کاظم زاده در وزن ۶٩ کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن ٧۵ کیلوگرم، امین زیادی در وزن ٨١ کیلوگرم، سالار غلامی در وزن ٩١ کیلوگرم و ایمان رمضانپور در وزن به علاوه ٩١ کیلوگرم برای مسابقات قهرمانی بوکس آسیا انتخاب شدند.

باربارو فرناندز خیمنز (سرمربی) محمد عاشری و جاسم دلاوری (مربی) به عنوان کادر فنی این تیم را همراهی میکنند.

این رقابتها سهمیه جهانی دارد و ۶ بوکسور برتر هر وزن جواز حضور در رقابت های قهرمانی جهان آلمان را کسب خواهند کرد.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.