www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9129 ۱۱:۵۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

ترکیب تیم تکواندو نوجوانان مشخص شد

با برگزاری آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی، ترکیب تیم تکواندو نوجوانان جهت حضور در نهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها روز گذشته با نظارت مستقیم کادر فنی و محمدرضا زوار مدیرفنی این تیم در محل خانه تکواندو برگزار شد که در نهایت ترکیب اصلی تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا معرفی شد.

بر همین اساس امیر ولی‌پور، حمیدرضا صدری، حامد اصغری، ابراهیم صفری، حمیدرضا هادیان، امیرعلی پروینی،‌ رضا مختاری، محمدحسین یزدانی، امیرحسین وقوعی آذر و محمدعلی خسروی جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را بدست آوردند.

با تصمیم کادر فنی رضا جمشیدی،‌اشکان زحمت‌کشان، مهران برخورداری، علی اشکوریان، آرین آرش و محمد آجرلو به عنوان نفرات دوم (ذخیره) در کنار این تیم حضور خواهند داشت.

نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ۳۰ فروردین‌ماه تا یکم اردبیهشت‌ماه سال آینده در «آتی راو» قزاقستان برگزار خواهد شد که اردونشینان تمرینات خود را دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌کنند.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.