www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9129 ۱۱:۵۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

ترکیب تیم تکواندو نوجوانان مشخص شد

با برگزاری آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی، ترکیب تیم تکواندو نوجوانان جهت حضور در نهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها روز گذشته با نظارت مستقیم کادر فنی و محمدرضا زوار مدیرفنی این تیم در محل خانه تکواندو برگزار شد که در نهایت ترکیب اصلی تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا معرفی شد.

بر همین اساس امیر ولی‌پور، حمیدرضا صدری، حامد اصغری، ابراهیم صفری، حمیدرضا هادیان، امیرعلی پروینی،‌ رضا مختاری، محمدحسین یزدانی، امیرحسین وقوعی آذر و محمدعلی خسروی جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را بدست آوردند.

با تصمیم کادر فنی رضا جمشیدی،‌اشکان زحمت‌کشان، مهران برخورداری، علی اشکوریان، آرین آرش و محمد آجرلو به عنوان نفرات دوم (ذخیره) در کنار این تیم حضور خواهند داشت.

نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ۳۰ فروردین‌ماه تا یکم اردبیهشت‌ماه سال آینده در «آتی راو» قزاقستان برگزار خواهد شد که اردونشینان تمرینات خود را دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌کنند.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.