www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13588 ۲۱:۱۶ ۱۳۹۷/۱۰/۲۱

تداوم صدرنشینی “کَن” در لیگ تکواندو بانوان

در پایان رقابت‌های هفته سیزدهم و چهاردهم لیگ‌برتر تکواندوی بانوان، تیم لوازم خانگی کَن با کسب دو پیروزی همچنان صدرنشین باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، از صبح امروز (جمعه) ۲۱ دی ماه ۱۳۹۷ رقابت‌های هفته سیزدهم و چهاردهم لیگ‌برتر تکواندوی بانوان (جام کوثر) با حضور ۱۶ تیم پیگیری شد که در پایان تیم لوازم خانگی کَن توانست با برتری مقابل حریفان خود جایگاه نخست جدول را حفظ کند.

در این دوره از مسابقات تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هیات تکواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

دو تیم لوازم خانگی کَن و بنیاد گیلان از مدعیان اصلی این فصل رقابت‌های لیگ تکواندوی بانوان هستند که در نخستین دیدارهای خود(هفته سیزدهم) توانستند با نتایج مشابه ۸ بر صفر به ترتیب تیم‌های هیات تکواندوی ورامین و آینده سازان لوازم خانگی کَن را از پیش رو بردارند.

بنیاد گیلان در دومین بازی خود (هفته چهاردهم) با حساب ۶-۲ تیم هیات تکواندو شهرستان بهار را شکست داد و تیم لوازم خانگی کَن نیز در دومین دیدار امروز خود توانست با نتیجه‌ ۸ بر صفر تیم هیات تکواندو تهران را شکست دهد. با این نتایج هر دو تیم در امتیاز ۲۸ برابر شدند اما تیم کَن به دلیل تفاضل برد انفرادی بهتر جایگاه نخست خود را حفظ کرد و نماینده گیلان نیز در رده دوم باقی ماند.

نتایج کسب شده در هفته‌های سیزدهم و چهاردهم لیگ‌برتر تکواندوی جوانان و بزرگسالان بانوان به قرار زیر است:

*هفته سیزدهم
هیات شمیرانات ۳ – ۵ باشگاه داتیس یزد
ققنوس ۴ – ۴ هیات چهارمحال و بختیاری
هیات ورامین ۰ – ۸ لوازم خانگی کَن
هیات کرج ۸ – ۰ هیات تهران
هیات بهار ۱ – ۷ هیات البرز
هیات جنوب‌غرب تهران ۵ – ۳ هیات شمال‌شرق تهران
آینده سازان کَن ۰ – ۸ بنیاد گیلان
هیات جنوب‌شرق ۴ – ۴ هیات گلستان

*هفته چهاردهم
هیات شمیرانات ۴ – ۴ هیات ورامین
ققنوس ۱ – ۷ باشگاه داتیس یزد
لوازم خانگی کَن ۸ – ۰ هیات تهران
هیات چهارمحال و بختیاری ۴ – ۴ هیات البرز
هیات کرج ۸ – ۰ هیات شمال‌شرق تهران
هیات بهار ۲ – ۶ بنیاد گیلان
هیات جنوب‌غرب تهران ۴ – ۴ هیات گلستان
آینده سازان کَن ۶ – ۲ هیات جنوب‌شرق

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.