www.khabarrazmavar.ir

سوپر لیگ کاراته باشگاه های کشور؛

شناسه خبر : 11357 ۱۹:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۰۸

تداوم صدرنشینی دانشگاه آزاد/ بیمه تعاون به یک قدمی صدر رسید

دور برگشت رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاه های کشور با تداوم پیروزیهای دانشگاه آزاد و صدرنشینی این تیم در سالن غدیر تهران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفته اول از دور برگشت این رقابتها امروز جمعه هشتم دی ماه برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۳ پیروزی با نتایج مشابه ۲۹ بر صفر مقابل تیم های آوای رزم، هیات کاراته گیلان و گوجوریو سی واکای سنندج همچنان صدرنشینی خود را در جدول رده بندی حفظ کرد.

بیمه تعاون دیگر مدعی این فصل سوپر لیگ هم مقابل رقبای خود پیروز شد. این تیم ابتدا ۲۹ بر صفر گوجوریو سی واکای سنندج را شکست داد،  سپس موفق شد در مهمترین دیدار هفته مقابل تیم مناطق نفت خیز جنوب۲۰ بر ۹ پیروز تاتامی را ترک کند و در ادامه ۲۷ بر یک رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) را شکست داد.

پاس قوامین ۲۲ بر ۷ گوجوریو سی واکای تهران را مغلوب کرد سپس ۲۹ بر صفر از سد نارین صنعت آریا گذشت و در سومین دیدار هیات کاراته گیلان را ۲۲ بر ۷ برد. مناطق نفت خیز جنوب ۲۳ بر ۶ هیات کاراته گیلان را برد و در ادامه ۲۰ بر ۶ گوجوریو سی واکای تهران را مغلوب کرد.

در سایر دیدارها نارین صنعت آریا ۱۲ بر ۱۷ مغلوب تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) شد.  رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) ۲۹ بر صفر گوجوریو سی واکای سنندج را شکست داد. گوجوریو سی واکای تهران ۲۹ بر صفر مقابل تیم آوای رزم به برتری رسید و آوای رزم ۲۱ بر ۸ بر تیم نارین صنعت آریا غلبه کرد. ضمن اینکه در دیدار معوقه بین تیم های هیات کاراته گیلان با آوای رزم با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ به سود تیم گیلانی خاتمه یافت.

در جدول رده بندی این رقابتهاف بعد از دانشگاه آزاد اسلامی ۳۶ امتیازی، بیمه تعاون با ۳۳ امتیاز و پاس قوامین با ۲۷ امتیاز در مکانهای دوم و سوم قرار دارند. مناطق نفت خیز جنوب نیز با ۲۷ امتیاز تیمی و ۲۲۹ امتیاز انفرادی در مکان چهارم ایستاده و گوجوریو سی واکای تهران با ۱۸ امتیاز تیمی و ۱۹۳ امتیاز انفرادی به همراه رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) با همین تعداد امتیاز تیمی و ۱۶۹ امتیاز انفرادی پنجم و ششم هستند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴