www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12705 ۱۵:۵۴ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷

تثبیت چهارمی اندونزی در بازی‌های آسیایی با ۱۴ طلای پنچاک‌سیلات

کاروان اندونزی با کسب ۱۴ مدال طلا در رشته پنچاک‌سیلات، جایگاه چهارم خود در جدول مدالی بازی‌های آسیایی را تا حدود زیادی تثبیت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، از صبح امروز (چهارشنبه) ۷ شهریور ۱۳۹۷ آخرین روز رقابت‌های پنچاک‌سیلات بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا برگزار شد که در پایان، ملی‌پوشان اندونزی توانستند از ۸ مدال طلای روز پایانی ۶ طلای دیگر را کسب کنند تا تعداد مدال‌های طلای اندونزی در جدول مدالی بازی‌ها به ۳۰ برسد.

رشته پنچاک‌سیلات ورزش بومی خود کشور اندونزی است که توسعه زیادی هم در سایر کشورها ندارد اما ۱۶ مدال طلا را در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا داشت که به این ترتیب، ملی‌پوشان این کشور ۱۴ مدال طلای آن را به خود اختصاص دادند تا کاروان این کشور به عنوان تیم چهارم بالاتر از ایران قرار بگیرد.

از بین ۱۶ طلای این رشته تنها ویتنام توانست دو طلا کسب کند. تیم ملی ایران هم که با ۹ ملی‌پوش در این مسابقات حضور داشت، تنها به یک مدال برنز بسنده کرد.

در حال حاضر کاروان ایران با ۱۷ طلا در رده پنجم جدول مدالی بازی‌های آسیایی قرار دارد و با این وجود می‌توان گفت ملی‌پوشان ایران باید تلاش کنند که جایگاه پنجمی خود را حفظ کنند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!