www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9375 ۲۰:۱۸ ۱۳۹۶/۰۲/۰۲

تایید خبر محرومیت قهرمان سابق UFC

فرانک میر به دلیل استفاده از مواد نیروزا به دو سال محرومیت محکوم شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قهرمان سابق دسته سنگین وزن UFC سال گذشته و در تستی که در جریان رویداد UFC Fight Night 85 و برای مبارزه در برابر مارک هانت از او گرفته شد متهم شناخته شد.
در نمونه گرفته شده ماده “دی هیدرو کلر متیل تستسترون” (THCMT) مشاهده شده که جزو مواد ممنوعه و نیروزا می باشد و به همین دلیل آژانس ضد دوپینگ ایالات متحده فعالیت او را به مدت دو سال به حالت تعلیق درآورد.
اگر به خاطر داشته باشید خود فرانک میر پیش از این از احتمال اعلام بازنشستگی خود در صورت قطعی شدن محرومیتش خبر داده بود.اگر میر همچنان بر تصمیم خود پافشاری کند پس شکست او با ناک اوت در راند نخست مبارزه با مارک هانت آخرین تصویری خواهد بود که هوادارن از مبارزه او در دنیای قفس بهدخاطر خواهند داشت.
هر اتفاقی که رخ دهد و هر تصمیمی که فایتر ۳۷ ساله امریکایی بگیرد او جزو بهترین های تاریخ سنگین وزن UFC خواهد بود.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.