www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9375 ۲۰:۱۸ ۱۳۹۶/۰۲/۰۲

تایید خبر محرومیت قهرمان سابق UFC

فرانک میر به دلیل استفاده از مواد نیروزا به دو سال محرومیت محکوم شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قهرمان سابق دسته سنگین وزن UFC سال گذشته و در تستی که در جریان رویداد UFC Fight Night 85 و برای مبارزه در برابر مارک هانت از او گرفته شد متهم شناخته شد.
در نمونه گرفته شده ماده “دی هیدرو کلر متیل تستسترون” (THCMT) مشاهده شده که جزو مواد ممنوعه و نیروزا می باشد و به همین دلیل آژانس ضد دوپینگ ایالات متحده فعالیت او را به مدت دو سال به حالت تعلیق درآورد.
اگر به خاطر داشته باشید خود فرانک میر پیش از این از احتمال اعلام بازنشستگی خود در صورت قطعی شدن محرومیتش خبر داده بود.اگر میر همچنان بر تصمیم خود پافشاری کند پس شکست او با ناک اوت در راند نخست مبارزه با مارک هانت آخرین تصویری خواهد بود که هوادارن از مبارزه او در دنیای قفس بهدخاطر خواهند داشت.
هر اتفاقی که رخ دهد و هر تصمیمی که فایتر ۳۷ ساله امریکایی بگیرد او جزو بهترین های تاریخ سنگین وزن UFC خواهد بود.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.