www.khabarrazmavar.ir

به نشانه اعتراض به شرایط حاکم در اردو

شناسه خبر : 9132 ۱۳:۴۷ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

بوکسورها تمرینات صبح امروز را تعطیل کردند!

تمرینات تیم ملی بوکس صبح امروز به دلیل نارضایتی ملی پوشان از شرایط اردوها لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تورنمنت بوکس جاده ابریشم در حالی  ۲۴ تا ۲۷ اسفند ماه به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد که طبق آخرین خبرها تیم ملی بوکس وارد چالش بزرگی شده است. ملی پوشان بوکس کشورمان در حالی صبح امروز در تمرینات حاضر نشده‌اند که به شرایط حاکم در اردوها به شدت معترض هستند و به همین دلیل در تمرینات صبح امروز حضور پیدا نکردند.

امید احمدی صفا در وزن ۴۹- کیلوگرم،‌ سجاد محمدپور در وزن ۵۲- کیلوگرم،‌ سید راغب آل بوشکه در وزن ۶۰- کیلوگرم، دانا اسماعیل‌زاده در وزن ۶۴- کیلوگرم،‌ سجاد کاظم‌زاده در وزن ۶۹- کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن ۷۵- کیلوگرم، سالار غلامی در وزن ۹۱- کیلوگرم و وحید ابراهیمی در وزن ۹۱+ کیلوگرم نفرات اعزامی به تورنمنت بین المللی بوکس جاده ابریشم هستند.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.