www.khabarrazmavar.ir

به نشانه اعتراض به شرایط حاکم در اردو

شناسه خبر : 9132 ۱۳:۴۷ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

بوکسورها تمرینات صبح امروز را تعطیل کردند!

تمرینات تیم ملی بوکس صبح امروز به دلیل نارضایتی ملی پوشان از شرایط اردوها لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تورنمنت بوکس جاده ابریشم در حالی  ۲۴ تا ۲۷ اسفند ماه به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد که طبق آخرین خبرها تیم ملی بوکس وارد چالش بزرگی شده است. ملی پوشان بوکس کشورمان در حالی صبح امروز در تمرینات حاضر نشده‌اند که به شرایط حاکم در اردوها به شدت معترض هستند و به همین دلیل در تمرینات صبح امروز حضور پیدا نکردند.

امید احمدی صفا در وزن ۴۹- کیلوگرم،‌ سجاد محمدپور در وزن ۵۲- کیلوگرم،‌ سید راغب آل بوشکه در وزن ۶۰- کیلوگرم، دانا اسماعیل‌زاده در وزن ۶۴- کیلوگرم،‌ سجاد کاظم‌زاده در وزن ۶۹- کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن ۷۵- کیلوگرم، سالار غلامی در وزن ۹۱- کیلوگرم و وحید ابراهیمی در وزن ۹۱+ کیلوگرم نفرات اعزامی به تورنمنت بین المللی بوکس جاده ابریشم هستند.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.