www.khabarrazmavar.ir

به نشانه اعتراض به شرایط حاکم در اردو

شناسه خبر : 9132 ۱۳:۴۷ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

بوکسورها تمرینات صبح امروز را تعطیل کردند!

تمرینات تیم ملی بوکس صبح امروز به دلیل نارضایتی ملی پوشان از شرایط اردوها لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تورنمنت بوکس جاده ابریشم در حالی  ۲۴ تا ۲۷ اسفند ماه به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد که طبق آخرین خبرها تیم ملی بوکس وارد چالش بزرگی شده است. ملی پوشان بوکس کشورمان در حالی صبح امروز در تمرینات حاضر نشده‌اند که به شرایط حاکم در اردوها به شدت معترض هستند و به همین دلیل در تمرینات صبح امروز حضور پیدا نکردند.

امید احمدی صفا در وزن ۴۹- کیلوگرم،‌ سجاد محمدپور در وزن ۵۲- کیلوگرم،‌ سید راغب آل بوشکه در وزن ۶۰- کیلوگرم، دانا اسماعیل‌زاده در وزن ۶۴- کیلوگرم،‌ سجاد کاظم‌زاده در وزن ۶۹- کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن ۷۵- کیلوگرم، سالار غلامی در وزن ۹۱- کیلوگرم و وحید ابراهیمی در وزن ۹۱+ کیلوگرم نفرات اعزامی به تورنمنت بین المللی بوکس جاده ابریشم هستند.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.