www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5641 ۱۴:۲۲ ۱۳۹۵/۰۳/۰۵

به دلیل مشکل تعلیق سرپرست و نتایج ضعیف در مسابقات جهانی؛ صابریان رئیس انجمن موی تای می شود

انجمن موی تای به زودی رئیس خود را خواهد شناخت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز٬ انجمن موی تای که حدود ۳ سال است با سرپرست اداره می شود٬ با مشکلات داخلی و بین المللی فراوانی روبروست که جدیدترین معضل این ورزش مدال آور٬ کسب نتایج ضعیف در مسابقات جهانی سوئد است که در حال […]

انجمن موی تای به زودی رئیس خود را خواهد شناخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز٬ انجمن موی تای که حدود ۳ سال است با سرپرست اداره می شود٬ با مشکلات داخلی و بین المللی فراوانی روبروست که جدیدترین معضل این ورزش مدال آور٬ کسب نتایج ضعیف در مسابقات جهانی سوئد است که در حال حاضر در این کشور اروپایی در حال برگزاری است.

به همین دلیل مسئولان وزارت ورزش و جوانان به دنبال تغییر سرپرست انجمن موی تای هستند. در همین راستا مذاکراتی با « حشمت الله صابریان » رئیس پیشین موی تای ایران انجام داده اند تا به جای سرپرست فعلی سکان هدایت این رشته رزمی موفق و مدال آور ( البته تا سالهای قبل) را در دست بگیرد.

گفتنی است تیم ملی موی تای کشورمان که هم اکنون در رقابتهای جهانی سوئد حضور دارد٬ هنوز موفق به کسب مدال نشده و در بهترین حالت احتمالا با یک برنز یا یک نقره به کار خود در هفدهمین دوره مسابقات جهانی پایان خواهد داد.

ملی پوشان کشورمان در حالی پای بر رینگ مسابقات قهرمانی جهان گذاشته اند که با هزینه شخصی راهی سوئد شده اند. ضمن این که سرپرست کنونی انجمن موی تای کشورمان نیز به دلیل تعلیق از سوی فدراسیون جهانی موی تای٬ در این رقابتها حضور ندارد.

Tel-razmavar1

نظرها:

  • Avatar

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار