www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9310 ۱۷:۲۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶

بهنام فر و روحانی سرمربی تیم های نوجوانان و جوانان کاراته شدند

فدراسیون کاراته در پایان رقابتهای انتخابی تیم های رده سنی پایه اسامی کادر فنی این تیم ها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با حکم محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته، حسن روحانی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان پسر و نادر جودت و مجید خسروی به عنوان مربیان این تیم معرفی شدند.

همچنین در احکام دیگری مهران بهنام فر به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب و معرفی شد و رضا میدانرو، احسان حیدری به عنوان مربیان و رضا عزیزی به عنوان مربی بدنساز این رده سنی منصوب شدند.

همچنین در بخش دختران فرخناز ارباب به عنوان سرمربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان دختر معرفی شد. ضمن اینکه زهرا صمدی، فاطمه بغلانی، فاطمه قاسمی، نگار حسینی، سمیرا ملکی پور و شهلا عیوضی به عنوان مربیان در کنار ارباب هدایت این تیم را در رقابتهای قهرمانی آسیا برعهده خواهند داشت.

کادر فنی فوق هدایت تیم های نوجوانان و جوانان را در رقابتهای قهرمانی آسیا برعهده خواهد داشت که تیرماه در قزاقستان برگزار می شود.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.