www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 906 ۱۹:۰۲ ۱۳۹۳/۱۰/۱۳

بعد از حدود 3 ماه تعطیلی؛ تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان از 22 دی آغاز می‌شود

پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات سال آینده قهرمانی آسیا در کویت، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود. اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان پس از گذشت نزدیک به 3 ماه، از اواخر دی […]

پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات سال آینده قهرمانی آسیا در کویت، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود.

اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان پس از گذشت نزدیک به 3 ماه، از اواخر دی ماه جاری از سر گرفته می شود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، بعد از ناکامی جودوکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی، برنامه های تیم ملی بزرگسالان به حالت تعلیق درآمد که در این راستا، مسعود حاجی آخوندزاده سرمربی تیم کشورمان نیز برکنار شد و جای خود را به مجید زارعیان داد.

حالا پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که سال آینده در کویت برگزار خواهد شد، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.