www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 906 ۱۹:۰۲ ۱۳۹۳/۱۰/۱۳

بعد از حدود 3 ماه تعطیلی؛ تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان از 22 دی آغاز می‌شود

پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات سال آینده قهرمانی آسیا در کویت، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود. اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان پس از گذشت نزدیک به 3 ماه، از اواخر دی […]

پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات سال آینده قهرمانی آسیا در کویت، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود.

اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان پس از گذشت نزدیک به 3 ماه، از اواخر دی ماه جاری از سر گرفته می شود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، بعد از ناکامی جودوکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی، برنامه های تیم ملی بزرگسالان به حالت تعلیق درآمد که در این راستا، مسعود حاجی آخوندزاده سرمربی تیم کشورمان نیز برکنار شد و جای خود را به مجید زارعیان داد.

حالا پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که سال آینده در کویت برگزار خواهد شد، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود.

آخرین اخبار

طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.