www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 906 ۱۹:۰۲ ۱۳۹۳/۱۰/۱۳

بعد از حدود 3 ماه تعطیلی؛ تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان از 22 دی آغاز می‌شود

پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات سال آینده قهرمانی آسیا در کویت، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود. اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان پس از گذشت نزدیک به 3 ماه، از اواخر دی […]

پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات سال آینده قهرمانی آسیا در کویت، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود.

اردوی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان پس از گذشت نزدیک به 3 ماه، از اواخر دی ماه جاری از سر گرفته می شود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، بعد از ناکامی جودوکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی، برنامه های تیم ملی بزرگسالان به حالت تعلیق درآمد که در این راستا، مسعود حاجی آخوندزاده سرمربی تیم کشورمان نیز برکنار شد و جای خود را به مجید زارعیان داد.

حالا پس از گذشت 3 ماه که از تمرینات تیم ملی جودوی بزرگسالان خبری نبود، قرار است دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که سال آینده در کویت برگزار خواهد شد، از روز 22 دی ماه جاری آغاز شود.

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.