www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان؛

شناسه خبر : 14957 ۲۱:۳۱ ۱۳۹۸/۰۲/۲۷

برنامه ۳ تکواندوکار ایران در روز چهارم

قرعه‌کشی مبارزات روز سوم از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان انجام و سه تکواندوکار ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در ادامه بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان که به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد فردا شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه مبارزات اوزان ۵۳- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که تیم ایران در وزن ۵۳- کیلوگرم نماینده‌ای نخواهد داشت اما کیمیا همتی در وزن ۶۷- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم و مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم نمایندگان ایران هستند.

در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان کیمیا همتی دور نخست به مصاف «آکوستا هررا» از کوبا می‌رود و در صورت برتری با «لورن ویلیامز» از کشور میزبان پیکار خواهد کرد. در این وزن ۴۹ تکواندکار به رقابت خواهند پرداخت.

سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم که ۸۱ تکواندوکار وزنکشی کرده اند دور نخست «کریستوفر سابیچ» از لبنان را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف برنده مبارزه عربستان و بلاروس می‌رود.

در وزن ۸۰- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف «آدریانو اورال» از مکزیک می‌رود و در ادامه با برنده دیدار ترینداد و توباگو خواهد رفت. در این وزن ۷۲ تکواندکار به رقابت خواهند پرداخت.

برای تیم ملی ایران تا کنون مهلا مؤمن زاده یک نشان نقره و آرمین هادی پور یک نشان برنز کسب کرده‌اند. پریسا جوادی، اکرم خدابنده، محمد حسن پلنگ افکن، ناهید کیانی و امیرمحمد بخشی هم از دور مسابقات حذف شده‌اند.

این دوره از مسابقات با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.