www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9415 ۱۲:۵۸ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

برنامه کامل مسابقات کاراته بازیهای کشورهای اسلامی در باکو

مبارزات کاراته در چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی طی روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه به میزبانی باکو آذربایجان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مبارزات کاراته کاها در چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی طی روزهای ۱۲ و ۱۳ می برابر با ۲۲ و ۲۳ اردیبشهت ماه در باکو آذربایجان برگزار می شود که بر اساس برنامه در روز نخست ۳ وزن کومیته زنان و ۳ وزن کومیته مردان به روی تاتامی خواهند رفت.

در روز دوم هم مسابقات کاتای انفرادی و نیز ۲ وزن باقی مانده کومیته مردان و زنان انجام می شود.

بر اساس این گزارش، روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه، مبارزات اوزان ۵۰-، ۵۵- و ۶۱-کیلوگرم زنان و اوزان ۶۰-، ۶۷- و ۷۵-کیلوگرم مردان به مصاف حریفان خواهند رفت.

روز شنبه(۲۳ اردیبهشت ماه) نیز مسابقات کاتای انفرادی مردان و زنان و همچنین اوزان ۶۸-و ۶۸+کیلوگرم زنان و ۸۴-و ۸۴+ کیلوگرم مردان به روی تاتامی می روند.

رقابتهای مقدماتی صبح انجام می شود و مبارزات کسب مدال برنز و فینالها بعدازظهر همان روز مسابقه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.