www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9415 ۱۲:۵۸ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

برنامه کامل مسابقات کاراته بازیهای کشورهای اسلامی در باکو

مبارزات کاراته در چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی طی روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه به میزبانی باکو آذربایجان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مبارزات کاراته کاها در چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی طی روزهای ۱۲ و ۱۳ می برابر با ۲۲ و ۲۳ اردیبشهت ماه در باکو آذربایجان برگزار می شود که بر اساس برنامه در روز نخست ۳ وزن کومیته زنان و ۳ وزن کومیته مردان به روی تاتامی خواهند رفت.

در روز دوم هم مسابقات کاتای انفرادی و نیز ۲ وزن باقی مانده کومیته مردان و زنان انجام می شود.

بر اساس این گزارش، روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه، مبارزات اوزان ۵۰-، ۵۵- و ۶۱-کیلوگرم زنان و اوزان ۶۰-، ۶۷- و ۷۵-کیلوگرم مردان به مصاف حریفان خواهند رفت.

روز شنبه(۲۳ اردیبهشت ماه) نیز مسابقات کاتای انفرادی مردان و زنان و همچنین اوزان ۶۸-و ۶۸+کیلوگرم زنان و ۸۴-و ۸۴+ کیلوگرم مردان به روی تاتامی می روند.

رقابتهای مقدماتی صبح انجام می شود و مبارزات کسب مدال برنز و فینالها بعدازظهر همان روز مسابقه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.