www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 579 ۱۶:۵۹ ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

برای حضور در مسابقات به اروپا می روم؛ نعیمی: به خاطر حضور در رقابت های M.M.A دیگر نمی توانستم باشگاهداری کنم

قهرمان لیگ m.m.a  امارات و هند از تعطیل کردن باشگاه خود خبرداد و اعلام کرد به دلیل شرکت در مسابقات آینده، دیگر تمایلی برای باشگاهداری نخواهد داشت. محمد نعیمی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، ضمن بیان این مطلب افزود: بنده در منطقه اوین تهران باشگاه بدنسازی داشتم که به دلیل یک سری اتفاقات مجبور […]

قهرمان لیگ m.m.a  امارات و هند از تعطیل کردن باشگاه خود خبرداد و اعلام کرد به دلیل شرکت در مسابقات آینده، دیگر تمایلی برای باشگاهداری نخواهد داشت.

محمد نعیمی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، ضمن بیان این مطلب افزود: بنده در منطقه اوین تهران باشگاه بدنسازی داشتم که به دلیل یک سری اتفاقات مجبور شدم باشگاهم را تعطیل کنم.

وی افزود: اما علت اصلی اقدام بنده در تعطیلی باشگاهم، این بود که می خواهم بر روی ورزش ام و حضور پرقدرت در مسابقات پیش رو در رقابت های m.m.a  تمرکز کنم.

نعیمی در خصوص برنامه آینده خود اظهار داشت: برای حضور در مسابقات M.M.A که قرار است در اروپا برگزار شود، مدارکم را ارسال کرده ام که به محض قطعی شدن کارهایم، تمرینات جدی خود را برای حضور قدرتمندانه در رقابت های پیش رو آغاز خواهم کرد.

 RazmNews-407

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.