www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12000 ۱۱:۰۵ ۱۳۹۷/۰۱/۱۷

بد نام ایرلندی باز هم جنجال آفرید! + فیلم

از شکستن شیشه اتوبوس تا کنسل کردن سه مبارزه از UFC 223

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی که تنها یک روز مانده تا رویداد بزرگ UFC 223 در بروکلین، کانر مک گرگور فایتر ایرلندی این سازمان و قهرمان دسته سبک وزن جنجالی بزرگ آفرید تا باز هم در صدر اخبار قرار گیرد.
بدنام ایرلندی به همراه تعدادی از همراهانش از جمله هم تیمی ایرلندی-روسی اش یعنی آرتم لوبوف در محل پارکینگ منتظر رسیدن اتوبوس حامل فایترها بود و به محض رسیدن اتوبوس در اقدامی غیر حرفه ای و به دور از اخلاق شروع به آشوب گری کرده و یک چرخ دستی که کنار پارکینگ بود را به سمت یکی از ششه های اتوبوس پرتاب کرد که باعث شکسته شدن شیشه،آسیب دیدگی و جراحت مایکل چیزا،آسیب دیدگی چشم رِی بورگ و شکستن دست یکی از کارمندان UFC شد.
چند تکه شیشه به چشم ری بورگ پرید و به همین دلی او را سریعاً به بیمارستان منتقل کردند،مجوز مبارزه برای مایکل چیزا هم به جراحت با صلاح دید پزشکان صادر نشد و رُز نامایوناس هم به دلیل اتفاقات رخ داده ترجیح داد تا مبارزه اش را لغو کند.مبارزه آرتم لوبوف هم به دلیل شریک بودن در اتفاقات رخ داده از جانب UFC کنار گذاشته گذاشته شد.


گویا هدف کانر مک گرگور آسیب زدن به حبیب نورماگومدوف بوده که البته در این حملات به حبیب آسیبی وارد نشد.ساعاتی پس از این اتفاق اداره پلیس نیویورک خبر بازداشت و بازجویی از مک گرگور را تایید کرد.
دانا وایت رئیس UFC هم اقدامات کانر را محکوم کرد و این را عملی خواند که به ضرر خود کانر و دوران ورزشی اش تمام خواهد شد.
رجز خوانی ها و درگیری ها تا وقتی برای طرفداران فایترها جالب و دلچسب است که از حد و مرز خود خارج نشود اما جنجال اخیر کانر مک گرگور با هیچ معیار و شاخصی قابل قبول نیست و با روح ورزش های رزمی هم هیچ نوع سازگاری ندارد و قطعاً بسیاری از طرفداران خود را نیز دلسرد کرده است.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴