www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10533 ۱۷:۴۳ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰

با کیمیا علیزاده درخصوص حال و هوای این روزهایش: دارم گواهینامه رانندگی می گیرم/ دبیرستانم تمام شد!

کیمیا علیزاده نخستین بانوی مدال آور ایران در المپیک، بعد بازگشت از رقابت های جهانی به یک بیماری ویروسی دچار شد و کارش به بیمارستان کشید اما بعد از آن سکوت اختیار کرد و کسی از حال و روزش خبر نداشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کیمیا علیزاده به عنوان تنها بانوی مدال آور ایران در رقابت های المپیک و جوانترین ورزشکار ایرانی که موفق شد در رقابت های المپیک به مدال دست یابد، توانست طرفداران زیادی را برای خودش دست و پا کند.
علیزاده هرچند در رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۷ هم مدال گرفت اما به خاطر آسیب دیدگی که داشت مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان قرار گرفت و عده زیادی معتقد بودند حضور کیمیا در مسابقات به هر قیمتی و با آسیب دیدگی تباه کردن آینده این ورزشکار است.

علیزاده بعد بازگشت از رقابت های قهرمانی جهان مدتی را به خاطر یک بیماری ویروسی در بیمارستان بستری شد، او خیلی اهل مصاحبه نیست و برای همین مدت ها بود کسی از کیمیای تکواندوی ایران خبر نداشت.

وی شب گذشته در جشن روز تکواندو پس از مدت ها آفتابی شد و در حاشیه این مراسم گفت: شاید این روزها آنطوری که دلم می خواهد کنار تیم ملی و بچه ها نباشم و نتوانم همپای بقیه تمرین کنم اما به آینده امیدوارم و مراحل درمانی ام را پشت سر می گذارم.

علیزاده پیش از این در مراسمی یک دستگاه خودرو هدیه گرفت اما اعلام کرده بود گواهینامه ندارد، به نظر می رسد همین خودرو دارنده مدال نقره رقابت های جهانی را به تکاپو انداخت تا رانندگی یاد بگیرد، وی در این خصوص گفت: مشغول یادگیری رانندگی هستم، می خواهم به زودی گواهینامه بگیرم تا بتوانم رانندگی کنم و انگیزه بالایی دارم.

دارنده مدال برنز رقابت های تکواندو المپیک در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: دوره دبیرستانم را در این مدت تمام کردم، دلم می خواهد پزشک فیزیوتراپ شوم این آرزویم است و امیدوارم به آن برسم.

علیزاده در پایان صحبت هایش به مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان و زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون اشاره کرد و گفت: دوست دارم از استادهایم که در همه جا حامی من بودند تشکر و قدردانی کنم.

.

آخرین اخبار

همه یا هیچ!
همه یا هیچ!
آنتونی جاشوا و جوزف پارکر برای افزودن به تعداد کمربندهای قهرمانی خود به مصاف هم خواهند رفت.
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
سرمربی تیم ملی بوکس گفت: مشت زنان ما در رقابت های درون اردویی تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی قابل قبول انجام دادند اما مشکل اینجاست که عملکرد آنها با ۳ ماه یا ۶ ماه تمرین حل نمی شود و نیاز به زمان دارد.