www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 506 ۱۵:۵۹ ۱۳۹۳/۰۹/۱۰

با کسب 7 مدال رنگارنگ؛ تیم ملی کونگ‌فوی ایران نایب‌قهرمان مسابقات بین‌المللی روسیه شد

تیم ملی کونگ فو ایران در مسابقات بین المللی روسیه پس از کشور میزبان به نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت. تیم ملی کونگ فو و هنرهای رزمی ایران با کسب 7 مدال رنگارنگ به مقام دوم مسابقات بین المللی روسیه دست یافت. به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی کونگ فو ایران در مسابقات بین […]

تیم ملی کونگ فو ایران در مسابقات بین المللی روسیه پس از کشور میزبان به نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت.

تیم ملی کونگ فو و هنرهای رزمی ایران با کسب 7 مدال رنگارنگ به مقام دوم مسابقات بین المللی روسیه دست یافت.

به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی کونگ فو ایران در مسابقات بین المللی روسیه پس از کشور میزبان به نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت.

این مسابقات هشتم و نهم آذر ماه در وارنژ روسیه برگزار شد که در بخش زنان سیده زهرا خلیقی و زهرا دهقان به مدال طلا دست یافتند.

در بخش مردان نیز افشین شیخ احمدی به مدال طلا، حسین کرمی به مدال نقره، کیاسلیمی نوره به مدال نقره، بهزاد برجی به مدال برنز و عباس پورحسن به مدال برنز دست یافتند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.