www.khabarrazmavar.ir

کاراته قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9676 ۰۹:۱۳ ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

باقری با برتری مقابل افسانه مسافر قزاقستان شد

با برگزاری آخرین دیدار انتخابی در اردوی تیم ملی کاراته بانوان و در بخش کاتای انفرادی، ترکیب تیم های اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا کامل شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی که پیش از این و با برگزاری رقابتهای انتخابی، ترکیب تیم های اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا به جز کاتای انفرادی بانوان در سایر رده های سنی و هر دو بخش کاتا و کومیته مشخص شده بود، با برگزاری دیدار انتخابی بین نگین باقری و مهسا افسانه ترکیب کاراته کاهای اعزامی به این رقابتها تکمیل شد.

این دو کاتارو از ساعت ۲۱ چهارشنبه در سالن شهید کبکانیان چهار بار به مصاف هم رفتند که در نهایت نگین باقری با اندک اختلاف پیروز شد و جواز حضور در این رقابتها را کسب کرد. باقری در مجموع چهار کاتا موفق شد با ۸۶.۶ امتیاز در مقابل ۸۶.۵ امتیاز افسانه پیروز این رقابت انتخابی باشد.

پیکارهای کاراته قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان طی روزهای ۲۰ تا ۲۷ تیر ماه در شهر آستانه قزاقستان برگزار می شود.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)