www.khabarrazmavar.ir

کاراته قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9676 ۰۹:۱۳ ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

باقری با برتری مقابل افسانه مسافر قزاقستان شد

با برگزاری آخرین دیدار انتخابی در اردوی تیم ملی کاراته بانوان و در بخش کاتای انفرادی، ترکیب تیم های اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا کامل شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی که پیش از این و با برگزاری رقابتهای انتخابی، ترکیب تیم های اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا به جز کاتای انفرادی بانوان در سایر رده های سنی و هر دو بخش کاتا و کومیته مشخص شده بود، با برگزاری دیدار انتخابی بین نگین باقری و مهسا افسانه ترکیب کاراته کاهای اعزامی به این رقابتها تکمیل شد.

این دو کاتارو از ساعت ۲۱ چهارشنبه در سالن شهید کبکانیان چهار بار به مصاف هم رفتند که در نهایت نگین باقری با اندک اختلاف پیروز شد و جواز حضور در این رقابتها را کسب کرد. باقری در مجموع چهار کاتا موفق شد با ۸۶.۶ امتیاز در مقابل ۸۶.۵ امتیاز افسانه پیروز این رقابت انتخابی باشد.

پیکارهای کاراته قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان طی روزهای ۲۰ تا ۲۷ تیر ماه در شهر آستانه قزاقستان برگزار می شود.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.