www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12326 ۱۹:۴۲ ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

بازگشت فیوری با پیروزی!

جیپسی کینگ در راند چهارم صفر صفری را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تایسون فیوری قهرمان اسبق سنگین وزن بوکس جهان پس از حدود ۳۰ ماه دوری از رینگ بازگشتش را با یک پیروزی آسان جشن گرفت.

فیوری ۲۹ ساله برای رسیدن به آمادگی کیلوهای بسیاری را کم‌ کرده بود اما همچنان مقداری دور از تناسب ایده آلش به نظر می رسید و دوری طولانی مدتش از بوکس نیز باعث شد تا جیپسی کینگ حریفی نه چندان جدی برای گام نخست انتخاب کند و این حریف کسی نبود جز صِفِر صِفِری آلبانیایی-سوئیسی.

صفری ۳۹ ساله در حقیقت یک بوکسر فعال در دسته کروزرویت بود اما با این وجود مبارزه برابر فیوری سنگین وزن را پذیرفت و قدم به رینگ منچستر گذاشت.با شروع مبارزه فیوری با قد و قامت بلندتر خود نسبت به حریف کنترل مبارزه را در اختیار گرفت اما عملکرد خیره کننده ای در طول مبارزه نداشت و تنها دو ضربه ترکیبی در راند سوم از او شاهد بودیم‌ که یک آپرکات سنگین در این بین روانه صفری کرد.در راند چهارم و در حالی که دو بوکسر در وقت استراحت قرار داشتند مربی صفری اعلام انصراف بوکسرش از ادامه مبارزه را اعلام کرد تا تایسون فیوری پیروزی این مبارزه لقب گیرد.اگرچه عملکرد خیره کننده ای را از جیپسی کینگ در بازگشت دوباره به رینگ شاهد نبودیم اما نباید فراموش کرد که این نقطه شروع دوباره بوده و او پس از مبارزه عنوان کرد که از دوشنبه مجدداً در باشگاه تمریناتش را به طوری جدی پیگیری خواهد کرد و حتی خواهان یک مبارزه عنوان در پایان سال ۲۰۱۸ شد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴