www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12326 ۱۹:۴۲ ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

بازگشت فیوری با پیروزی!

جیپسی کینگ در راند چهارم صفر صفری را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تایسون فیوری قهرمان اسبق سنگین وزن بوکس جهان پس از حدود ۳۰ ماه دوری از رینگ بازگشتش را با یک پیروزی آسان جشن گرفت.

فیوری ۲۹ ساله برای رسیدن به آمادگی کیلوهای بسیاری را کم‌ کرده بود اما همچنان مقداری دور از تناسب ایده آلش به نظر می رسید و دوری طولانی مدتش از بوکس نیز باعث شد تا جیپسی کینگ حریفی نه چندان جدی برای گام نخست انتخاب کند و این حریف کسی نبود جز صِفِر صِفِری آلبانیایی-سوئیسی.

صفری ۳۹ ساله در حقیقت یک بوکسر فعال در دسته کروزرویت بود اما با این وجود مبارزه برابر فیوری سنگین وزن را پذیرفت و قدم به رینگ منچستر گذاشت.با شروع مبارزه فیوری با قد و قامت بلندتر خود نسبت به حریف کنترل مبارزه را در اختیار گرفت اما عملکرد خیره کننده ای در طول مبارزه نداشت و تنها دو ضربه ترکیبی در راند سوم از او شاهد بودیم‌ که یک آپرکات سنگین در این بین روانه صفری کرد.در راند چهارم و در حالی که دو بوکسر در وقت استراحت قرار داشتند مربی صفری اعلام انصراف بوکسرش از ادامه مبارزه را اعلام کرد تا تایسون فیوری پیروزی این مبارزه لقب گیرد.اگرچه عملکرد خیره کننده ای را از جیپسی کینگ در بازگشت دوباره به رینگ شاهد نبودیم اما نباید فراموش کرد که این نقطه شروع دوباره بوده و او پس از مبارزه عنوان کرد که از دوشنبه مجدداً در باشگاه تمریناتش را به طوری جدی پیگیری خواهد کرد و حتی خواهان یک مبارزه عنوان در پایان سال ۲۰۱۸ شد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!