www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8696 ۰۸:۱۹ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

بازگشت شاهزاده پارسی به قفس MMA

کمال شعله روز پس از حدود دو سال دوری از میدان مبارزه ماه آینده به قفس MMA باز می گردد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کمال شعله روز فایتر ۳۹ ساله اهل خلخال (با رکورد حرفه ای ۹ پیروزی -۴ شکست -۲ تساوی) ملقب به شاهزاده پارسی در تاریخ جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ (۱۰ فِوریه ۲۰۱۷) و در قالب رویداد اصلی مسابقات ONE FC: Throne of Tigers به مصاف اِو تینگ ملقب به ای.تی خواهد رفت. تینگ فایتر ۲۷ ساله اهل مالزی (با رکورد حرفه ای ۱۲ پیروزی-۳ شکست) است.

کمال پیش از این در سال ۲۰۱۴ برای کسب عنوان قهرمانی سبک وزن این مسابقات به مصاف شینیا آئوکی رفته بود که متاسفانه مغلوب حریف شد. او پس از آن در هیچ مسابقاتی حضور نداشت. امیدواریم او با پیروزی در برابر این فایتر جوان اهل مالزی بار دیگر خود را مدعی اصلی قهرمانی این دسته ببیند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.