www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8696 ۰۸:۱۹ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

بازگشت شاهزاده پارسی به قفس MMA

کمال شعله روز پس از حدود دو سال دوری از میدان مبارزه ماه آینده به قفس MMA باز می گردد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کمال شعله روز فایتر ۳۹ ساله اهل خلخال (با رکورد حرفه ای ۹ پیروزی -۴ شکست -۲ تساوی) ملقب به شاهزاده پارسی در تاریخ جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ (۱۰ فِوریه ۲۰۱۷) و در قالب رویداد اصلی مسابقات ONE FC: Throne of Tigers به مصاف اِو تینگ ملقب به ای.تی خواهد رفت. تینگ فایتر ۲۷ ساله اهل مالزی (با رکورد حرفه ای ۱۲ پیروزی-۳ شکست) است.

کمال پیش از این در سال ۲۰۱۴ برای کسب عنوان قهرمانی سبک وزن این مسابقات به مصاف شینیا آئوکی رفته بود که متاسفانه مغلوب حریف شد. او پس از آن در هیچ مسابقاتی حضور نداشت. امیدواریم او با پیروزی در برابر این فایتر جوان اهل مالزی بار دیگر خود را مدعی اصلی قهرمانی این دسته ببیند.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.