www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13470 ۱۵:۴۲ ۱۳۹۷/۱۰/۰۶

بازگشت سینا برای حفظ تاج و تخت!

کریمیان برای دفاع از کمربند قهرمانی K-1 به مصاف هیساکی کاتو می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اولین رویداد سازمان K-1 ژاپن در سال جدید میلادی یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷ (۱۰ مارس ۲۰۱۹) و به میزبانی “سایتاما سوپر آرنا” برگزار خواهد شد.

در این رویداد که K’FESTA 2 نام دارد اکثر قهرمانان K-1 برای دفاع از عناوین قهرمانی خود وارد رینگ خواهند شد و سینا کریمیان قهرمان ایرانی دسته کروزرویت (۹۰ کیلوگرم) سازمان K-1 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

کریمیان که در سال ۲۰۱۸ با حضور در تورنمنت ۸ نفره قهرمانی این دسته حضور پیدا کرده بود موفق شد با سه پیروزی پیاپی کمربند قهرمانی کی وان را از آن خود کند و اکنون برای نخستین دفاع از عنوان قهرمانی قدم به رینگ خواهد گذاشت.

حریف سینا در این مسابقات هیساکی کاتو فایتر ۳۶ ساله ژاپنی-فرانسوی است. کاتو مشهور به تفنگدار ژاپنی از سال ۲۰۱۳ در چرخه حرفه ای مسابقات MMA حضور داشته و در سال ۲۰۱۶ نخستین مبارزه حرفه ای کیک بوکسینگ خود را در Bellator Kickboxing 2 انجام داد و موفق شد جو شیلینگ فایتر مشهور امریکایی را با ناک اوت شکست داد. او تا به امروز چهار مبارزه کیک بوکسینگ انجام داده که در هر چهار مبارزه پیروز بوده و در سه مبارزه با ناک اوت به برتری رسیده و با همین پشتوانه سینا کریمیان را به مبارزه دعوت کرده است و امیدوار است تا کمربند قهرمانی کی وان را نیز به دست آورد که البته قطعاً در برابر قهرمان ایرانی کار آسانی پیش رو نخواهد داشت.

لیست مبارزات رویداد K’FESTA 2 بدین شرح می باشد:

مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن: یوتا موراکوشی (ژاپن) با هیروتاکا اورابه (ژاپن)
مبارزه عنوان قهرمانی سبک وزن: کویا اورابه (ژاپن) با کِنتا هایاشی (ژاپن)
مبارزه عنوان قهرمانی ولترویت: یوتا کوبو (ژاپن) با یاسوهیرو کیدو (ژاپن)
مبارزه عنوان قهرمانی کروزرویت: سینا کریمیان (ایران) با هیساکی کاتو (ژاپن)
سوپرفایت ۵۹- کیلوگرم: تاکرو سگاوا (ژاپن) با یودکیتسادا یوتاچونبوری (تایلند)
سوپرفایت فوق خروس وزن: یوشیکی تاکی (ژاپن) با الکس ریواس (اسپانیا)
سوپرفایت ولترویت: ماساکی نُیری (ژاپن) با جُردَن پیکور (هلند)

قیمت بلیط تماشای این مسابقات از ۶ هزار ین تا ۱۰۰ هزار ین ژاپن تعیین شده است.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.