www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12425 ۰۸:۵۴ ۱۳۹۷/۰۴/۱۴

بازگشت سعید ملایی به صدر رنکینگ لیست برترین‌های جودو جهان

در تازه ترین رنکینگ لیست فدراسیون جهانی جودو، سعید ملایی جودوکار وزن منهای ۸۱ کیلوگرم کشورمان به رتبه نخست رنکینگ لیست برترینهای جودو جهان بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، فدراسیون جهانی جودو در شرایطی رنکینگ لیست برترینهای جودو جهان را اعلام کرد که سعید ملایی جوان شایسته جودو کشورمان با ۴۸۵۹ امتیاز و بالاتر از فرانک دی ویت هلندی در صدر برترینهای جودو جهان قرار دارد.

بر اساس این گزارش در وزن به اضافه ۱۰۰کیلوگرم، جواد محجوب جودوکار موفق کشورمان، با یک پله صعود و ۲۰۷۲ امتیاز در جایگاه یازدهم برترینهای این وزن جای دارد.

محمد محمدی بریمانلو جودوکار وزن منهای ۷۳کیلوگرم کشورمان در جایگاه هفدم برترینهای این جای دارد، در وزن منهای ۶۶ کیلوگرمعلیرضا خجسته با یک پله صعود در رتبه چهل و پنجم قرار دارد و قاسم نوری زاده در جای چهل و هفتم برترینهای این وزن جای دارد و در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم، وحید نوری در رتبه ۸۰ ایستاده است.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.