www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 6183 ۱۴:۱۰ ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

بازگشت براک لِزنر به یو اف سی در UFC 200

رویداد پیش روی یو اف سی موسوم به UFC 200 قرار است که در تاریخ 9 جولای 2016 (بامداد یکشنبه 20 تیر 1395) و در سالن T-Mobile Arena شهر لاس وگاس ایالات متحده برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیتر مبارزات این شب مبارزه بین دانیل کورمایر و جان جونز خواهد بود که برای بار دوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.در رویارویی نخست آنها در رویداد UFC 182 که بر سر عنوان قهرمانی نیمه سنگین وزن بود،جان جونز موفق شد پس از سه راند با رأی قاطع داوران کورمایر را شکست دهد.

در مبارزه مهم دیگر این مسابقات براک لزنر و مارک هانت با هم مبارزه خواهند کرد.لزنر که هم اکنون 38 سال سن دارد از جمله فایترهای پرآوازه و پرطرفدار نیز است.آخرین مبارزه او برای سازمان UFC به سال 2011 و رویداد UFC 141 بر می گردد که در آن مبارزه او با تکنیکال ناک اوت مغلوب آلیستِیر اُوِریم شد.از آن پس او از دنیای قفس و MMA دور بود و در سازمان WWE فعالیت داشت تا اینکه در تاریخ 15 خرداد سال جاری سازمان UFC خبر از بازگشت او داد.از طرف دیگر سازمان کشتی کج WWE هم این خبر را تأیید کرد ولی خاطر نشان کرد که لزنر تنها برای یک تک مبارزه و آن هم در رویداد UFC 200 اجازه حضور خواهد داشت و پس از آن باید خود را برای حضور در رویداد تابستانه WWE که 31 مرداد برگزار خواهد شد آماده کند.در هر صورت بازگشت لزنر به UFC برای طرفداران او و MMA بسیار خوشحال کننده خواهد بود مخصوصاً وقتی بدانیم که حریف او در UFC 200 کسی نیست جز مارک هانت با تجربه.هانت سال 2016 را با یک پیروزی قاطع (ناک اوت در راند نخست) در برابر فرانک میر آغاز کرد و با روحیه ای بالا به مصاف لزنر خواهد رفت.

در مبارزه دیگر این شب که مبارزه بر سر عنوان قهرمانی دسته پَر وزن خواهد بود،ژوزه آلدو برزیلی با فرانکی ادگار امریکایی نبرد خواهد کرد.

در سوپر فایت دسته سنگین وزن هم کِین وِلاسکِز با تراویس براون نبرد خواهد داشت.

در مبارزه قهرمانی خروس وزن بانوان نیز میشا تِیت مدافع عنوان قهرمانی با آماندا نانز مصاف خواهد داشت.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴