www.khabarrazmavar.ir

رقابت های بوکس جاده ابریشم-باکو

شناسه خبر : 9235 ۲۲:۵۱ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷

ایران با کسب یک طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی سوم ایستاد

تیم ملی بوکس ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی سومی تورنمنت بین المللی جاده ابریشم در باکو ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، نهمین دوره تورنمنت جاده ابریشم از روز سه شنبه هفته جاری با حضور بوکسورهای ۱۰۰ تیم به میزبانی شهر «باکو» جمهوری آذربایجان آغاز شد و تیم ایران با هشت بوکسور در این رقابت ها به میدان رفت.

امروز (جمعه) و در روز پایانی، «ایمان رمضان پور» بوکسور جوان کشورمان در دیدار نهایی وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم بر نماینده میزبان غلبه کرد و سزاوارانه، مدال طلا را برگردن آویخت.
در وزن ۴۹ کیلوگرم «امید احمدی صفا» برای کسب مدال طلا با «ابراهیموف» ازبسکتانی روبرو شد و با قضاوت یکطرفه داوران به مدال نقره رسید.
پیش از این، «شاهین موسوی» در ۷۵ کیلوگرم و «سالار غلامی» در ۹۱ کیلوگرم به دو مدال برنز رسیده بودند.
با این اوصاف تیم ملی ایران با یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز بر سکوی سومی این رقابت ها ایستاد. جمهوری آذربایجان و قزاقستان اول و دوم شدند.

امید احمدی صفا (۴۹ کیلوگرم)، سجاد محمدپور (۵۲ کیلوگرم)، راغب البوشوکه (۶۰ کیلوگرم)، دانا اسماعیل زاده (۶۴ کیلوگرم)، سجاد کاظم زاده (۶۹ کیلوگرم)، شاهین موسوی (۷۵ کیلوگرم)، سالار غلامی (۹۱ کیلوگرم) و ایمان رمضان پور (+۹۱ کیلوگرم) اعضای تیم بوکس کشورمان در مسابقات جاده ابریشم بودند.
باربارو فرناندز خیمنز (سرمربی) و علی مظاهری (مربی) هدایت مشتزنان کشورمان را برعهده داشتند.
بوکسورهای کشورمان به منظور حضور در بازی های کشورهای اسلامی و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا، آماده می شوند.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.