www.khabarrazmavar.ir

تکواندو گرنداسلم - چین،

شناسه خبر : 11587 ۱۱:۳۷ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷

ایران با غلبه بر چین قهرمان شد

تیم اعزامی تکواندو ایران به رقابت‌های تیمی نخستین دوره گرنداسلم با برتری مقابل چین ضمن کسب مدال طلا، جایزه ۲۰ هزار دلاری این مسابقات را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه مسابقات تکواندو گرنداسلم که در «ووشی» چین جریان دارد، تیم کشورمان در مبارزه نهایی میزبان را با نتیجه ۷۶ بر ۵۶ شکست داد و به عنوان قهرمانی دست یافت.

چینی ها که با برتری مقابل کره جنوبی به مبارزه نهایی راه پیدا کرده بودند، در این دیدار یک مبارزه نزدیک و دیدنی را به نمایش گذاشتند و در نهایت نیز برابر تیم کشورمان کاری از پیش نبرد و بازنده «شی هاپ چانگ» راترک کرد.

تیم کشورمان با ترکیب آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی، سیدحسین احسانی، عرفان ناظمی، مهدی خدابخشی و سعید رجبی در این رقابتها شرکت و با کسب عنوان قهرمانی ۲۰ هزار دلار جایزه دریافت کردند.

این تیم ماه گذشته نیز مدال طلای رقابتهای تیمی جام جهانی را کسب کرده بود.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴