www.khabarrazmavar.ir

تکواندو گرنداسلم - چین،

شناسه خبر : 11587 ۱۱:۳۷ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷

ایران با غلبه بر چین قهرمان شد

تیم اعزامی تکواندو ایران به رقابت‌های تیمی نخستین دوره گرنداسلم با برتری مقابل چین ضمن کسب مدال طلا، جایزه ۲۰ هزار دلاری این مسابقات را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه مسابقات تکواندو گرنداسلم که در «ووشی» چین جریان دارد، تیم کشورمان در مبارزه نهایی میزبان را با نتیجه ۷۶ بر ۵۶ شکست داد و به عنوان قهرمانی دست یافت.

چینی ها که با برتری مقابل کره جنوبی به مبارزه نهایی راه پیدا کرده بودند، در این دیدار یک مبارزه نزدیک و دیدنی را به نمایش گذاشتند و در نهایت نیز برابر تیم کشورمان کاری از پیش نبرد و بازنده «شی هاپ چانگ» راترک کرد.

تیم کشورمان با ترکیب آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی، سیدحسین احسانی، عرفان ناظمی، مهدی خدابخشی و سعید رجبی در این رقابتها شرکت و با کسب عنوان قهرمانی ۲۰ هزار دلار جایزه دریافت کردند.

این تیم ماه گذشته نیز مدال طلای رقابتهای تیمی جام جهانی را کسب کرده بود.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.