www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12510 ۱۳:۱۴ ۱۳۹۷/۰۵/۰۷

ایران با برتری مقابل قزاقستان به نشان برنز دست یافت

قهرمان دوره قبل رقابتهای تکواندو تیمی گرند اسلم، دومین دوره این رقابتها را با کسب عنوان سومی به پایان برد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی چین در «ووشی» جریان دارد، تیم ملی کشورمان برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی به مصاف قزاقستان رفت و در نهایت به برتری دست پیدا کرد و در جای سوم ایستاد.

تیم ملی کشورمان که با ترکیب سیدحسین احسانی، مهدی جلالی، رامین حسین‌قلی‌زاده، پوریا عرفانیان و عرفان ناظمی در این رقابت‌ها حضور دارد، پس از یک دور استراحت ترکیه را ۶۵ بر ۵۳ شکست داد و در مرحله نیمه نهایی ۶۵ بر ۵۵ در پیکار با چین بازنده شد و به دیدار رده بندی راه یافت.

تیم اعزامی کشورمان سال گذشته در حضور همه مدعیان با هدایت سید نعمت خلیفه قهرمان شده بود، در دومین دوره با هدایت همین مربی و غیبت تیم های مدعی چون انگلستان، آذربایجان، ازبکستان، فرانسه و …  عنوانی بهتر از سومی و مدال برنز کسب نکرد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴