www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1616 ۱۶:۱۸ ۱۳۹۳/۱۲/۱۳

اگر شرایط رقابت ندارند ثبت‌نام نکنند؛ علی‌نژاد: منتقدان از دایره انصاف خارج شدند

مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در حالی امروز برگزار شد که مهدی علی‌نژاد با کسب 41 رأی به عنوان رئیس 4 سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. وی پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون گفت: امروز مجمع انتخاباتی فدراسیون با حضور 41 نفر برگزار شد و نهایتاً پس از اینکه 11 نفر انصراف دادند 5 […]

مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در حالی امروز برگزار شد که مهدی علی‌نژاد با کسب 41 رأی به عنوان رئیس 4 سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. وی پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون گفت: امروز مجمع انتخاباتی فدراسیون با حضور 41 نفر برگزار شد و نهایتاً پس از اینکه 11 نفر انصراف دادند 5 نفر باقی ماندند و خوشحالم که برای سومین بار با کسب صد در صد آرا به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدم.

به گزارش “رزم نیوز” ، دکتر علی‌نژاد در ادامه افزود: رأی اعضای محترم مجمع وظیفه من را برای کوشش بیشتر و تلاش بیشتر می‌کند. علی‌نژاد در خصوص اعتراض کاندیدا به قابل پیش بینی بودن نتیجه انتخابات گفت: اعضای مجمع به من اعتماد داشتند و قابل پیش‌بینی است و کار سختی نبود که دوستان به آن اشاره کردند، ما مانند یک خانواده هستیم و در خانواده همه اعضا در کنار هم بودند و راضی هستند.

علی‌نژاد در ادامه خاطرنشان کرد: در بحث انتخابات رؤسای هیأت‌ها من یک رأی بیشتر ندارم و تعدادی از این رؤسا را قبل از انتخاباتشان نمی‌شناختم. شما نگاه کنید در بحث حضور نماینده ورزشکاران آیا کسی بهتر از حمیدرضا قلی‌پور، سیفی و شهربانو منصوریان وجود دارد؟ در حوزه مربیان آیا مربی بهتر از حسین اجاقی در ووشوی ایران پیدا می‌شود؟ نماینده داوران پورغلامی حضور داشت که او داور کلیدی ووشوی ایران است و تنها غیرچینی است که دان 8 فنی را دارد. این دوستان کم‌لطفی کردند و همانطور که دکتر سجادی به آن اشاره کرد از دایره انصاف خارج شدند.

علی‌نژاد در ادامه صحبت‌های خود مبنی بر انتقادهای برخی از کاندیدها گفت: پیشنهاد من به دوستان این است که اگر شرایط رقابت ندارند در انتخابات ثبت‌نام نکنند.

Razmnews_8221

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.