www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1616 ۱۶:۱۸ ۱۳۹۳/۱۲/۱۳

اگر شرایط رقابت ندارند ثبت‌نام نکنند؛ علی‌نژاد: منتقدان از دایره انصاف خارج شدند

مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در حالی امروز برگزار شد که مهدی علی‌نژاد با کسب 41 رأی به عنوان رئیس 4 سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. وی پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون گفت: امروز مجمع انتخاباتی فدراسیون با حضور 41 نفر برگزار شد و نهایتاً پس از اینکه 11 نفر انصراف دادند 5 […]

مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در حالی امروز برگزار شد که مهدی علی‌نژاد با کسب 41 رأی به عنوان رئیس 4 سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. وی پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون گفت: امروز مجمع انتخاباتی فدراسیون با حضور 41 نفر برگزار شد و نهایتاً پس از اینکه 11 نفر انصراف دادند 5 نفر باقی ماندند و خوشحالم که برای سومین بار با کسب صد در صد آرا به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدم.

به گزارش “رزم نیوز” ، دکتر علی‌نژاد در ادامه افزود: رأی اعضای محترم مجمع وظیفه من را برای کوشش بیشتر و تلاش بیشتر می‌کند. علی‌نژاد در خصوص اعتراض کاندیدا به قابل پیش بینی بودن نتیجه انتخابات گفت: اعضای مجمع به من اعتماد داشتند و قابل پیش‌بینی است و کار سختی نبود که دوستان به آن اشاره کردند، ما مانند یک خانواده هستیم و در خانواده همه اعضا در کنار هم بودند و راضی هستند.

علی‌نژاد در ادامه خاطرنشان کرد: در بحث انتخابات رؤسای هیأت‌ها من یک رأی بیشتر ندارم و تعدادی از این رؤسا را قبل از انتخاباتشان نمی‌شناختم. شما نگاه کنید در بحث حضور نماینده ورزشکاران آیا کسی بهتر از حمیدرضا قلی‌پور، سیفی و شهربانو منصوریان وجود دارد؟ در حوزه مربیان آیا مربی بهتر از حسین اجاقی در ووشوی ایران پیدا می‌شود؟ نماینده داوران پورغلامی حضور داشت که او داور کلیدی ووشوی ایران است و تنها غیرچینی است که دان 8 فنی را دارد. این دوستان کم‌لطفی کردند و همانطور که دکتر سجادی به آن اشاره کرد از دایره انصاف خارج شدند.

علی‌نژاد در ادامه صحبت‌های خود مبنی بر انتقادهای برخی از کاندیدها گفت: پیشنهاد من به دوستان این است که اگر شرایط رقابت ندارند در انتخابات ثبت‌نام نکنند.

Razmnews_8221

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.