www.khabarrazmavar.ir

با تصویب شورای فنی فدراسیون

شناسه خبر : 12813 ۱۷:۵۸ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

اکبر احدی تا المپیک ۲۰۲۰ سرمربی تیم ملی بوکس ماند

با تصویب شورای فنی فدراسیون بوکس، اکبر احدی تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، عصر امروز (یکشنبه) ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، نخستین جلسه شورای فنی فدراسیون بوکس با حضور ۷ عضو از ۹ اعضای این شورا در محل فدراسیون برگزار و در خصوص نتایج و عملکرد تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و رقابت‌های کسب سهمیه المپیک جوانان بحث شد.

همچنین اعضای حاضر در جلسه نیز در مورد تعیین سرمربی برای تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان رای گیری کردند که به این ترتیب، اکبر احدی تا مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عنوان سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور انتخاب شد. به این ترتیب احدی باید برنامه‌های پیشنهادی خود را در جلسه بعدی شورا ارائه دهد تا مصوبه برنامه پیشنهادی‌اش را دریافت کند.

با تصمیم اعضای حاضر در این جلسه، مصوب شد تیم ملی جوانان با ترکیب یک ورزشکار(سجاد موسوی) و یک مربی (عبدالرضا انصاری) به رقابت‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ بوینس‌آیرس اعزام شود.

استفاده از مربیان درجه یک خارجی برای رده‌های پایه و آموزش دیدن مربیان داخلی توسط مربیان درجه یک خارجی، از دیگر مصوبات این جلسه بود. طبق گفته حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، این مربیان احتمالا از کشورهای کوبا، ازبک و … خواهد بود

علیرضا استکی، اکبر احدی، طاهر جباری، رضا مهدی‌پور، رضا قاسمی، محمدرضا صمدی، محمد ستارپور اعضای حاضر در جلسه شورای فنی فدراسیون بوکس بودند. در این جلسه علی مظاهری و سعید نوروزی حضور نداشتند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴