www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 2726 ۲۱:۰۶ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

اولین تجربه وینکوف با ملی پوشان‎‎‎؛ تیم ملی بوکس پنجشنبه عازم تورنمنت اسلواکی می‎شود

تیم ملی بوکس ایران بامداد فردا پنجشنبه برای شرکت در تورنمنت اسلواکی عازم این کشور می شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  , تیم ملی بوکس ایران با ترکیب ۹ بوکسور بامداد فردا عازم اسلواکی می شود تا در تورنمنتی سه روزه شرکت کند. جام بوکس تریبل اسلواکی با دو روز تاخیر و در تاریخ ۲۹ خرداد […]

تیم ملی بوکس ایران بامداد فردا پنجشنبه برای شرکت در تورنمنت اسلواکی عازم این کشور می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  , تیم ملی بوکس ایران با ترکیب ۹ بوکسور بامداد فردا عازم اسلواکی می شود تا در تورنمنتی سه روزه شرکت کند. جام بوکس تریبل اسلواکی با دو روز تاخیر و در تاریخ ۲۹ خرداد ماه در شهر کلین برگزار خواهد شد.

اسامی ۹ بوکسور اعزامی به این رقابتها عبارتند از:

۵۶ کیلوگرم: سجاد نجفی-رضا کرزبری

۶۰ کیلوگرم: فروتن گل آرا – اسماعیل ارمشی

۶۴ کیلوگرم: دانا اسماعیل زاده – مصطفی زارع

۶۹ کیلوگرم: مهدی روحی زاده

۷۵ کیلوگرم: سجاد محرابی

۹۱ کیلوگرم: سالار غلامی

هدایت تیم ملی بوکس در این رقابتها بر عهده وینکوف(سرمربی) و استکی( مربی) است. نوری نیز به عنوان سرپرست تیم به این مسابقات اعزام می شود. رقابتهای بوکس اسلواکی اولین تجربه بین المللی وینکوف با تیم ملی است و وی خودش حضور در این جام را به فدراسیون بوکس پیشنهاد داده است. با این وجود هنوز آمار دقیقی از تیم های حاضر در این جام عنوان نشده است.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴